Beyoğlu hurdacı

Beyoğlu Hurdacı

Beyoğlu hurdacı firmanız olarak hurda demir, hurda bakır, sarı, kablo, alüminyum, paslanmaz, kurşun, çinko, akü, nikel, bronz, zamak, krom, plastik, kağıt, naylon, pimapen, pimaş, titanyum, kalay, elmas ucu ve benzeri hurdalar hürmetsan metal tarafından alınmaktadır. Her nevi hurda alımı ve 2.el raf alımı, çatı paneli, trapez sac, profil, çesan, çatı makası, oluklu çatı sacı alımı gibi hizmetlerimiz hakkında sayfamızdan tüm bilgelere ulaşabilirsiniz. Beyoğlu geridönüşüm firması olarak hurdacılık alanında tüm hizmetleri sunuyoruz.

Beyoğlu hurdacı firması olan Hürmetsan Metal’in en büyük amacı herkesin yüksek fiyattan hurda satmasını sağlayabilmektir. Firmamız, kurulduğu günden beri her zaman bu amaçta müşterilerine hizmet sağlamıştır. Bundan sonra da hizmet anlayışını değiştirmeyecek olan firmamız, her nevi hurdanızı yüksek fiyat üzerinden alarak yüksek gelir elde etmenizi kolaylaştırmaktadır.

Beyoğlu  hurdacı firmamız hurda demir, sarı, kablo, alüminyum, çinko, kurşun, bakır, bronz, nikel, kalay, zamak, beyaz kağıt ve benzeri hurdaları almaktayız. Beyoğlu’da fabrika yıkım söküm, çelik konstrüksiyon sökümü, çıkma sandviç panel alımı, metal raf alımı, çıkma çatı sacı alımı, trapez sac alımı gibi hizmetler veriyoruz. Beyoğlu geridönüşüm firmanız olarak sizlere günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Beyoğlu’da hurda alan firmalar arasında Hürmetsan metal’i tercih edenler ellerindeki hurdalar için en yüksek ücreti firmamızdan anında alabilirler.

Beyoğlu’da adresten hurda alımı yapan firmamız tartım sonrası nakit ödeme yapmaktadır. Hürmetsan metal tonajlı hurdalar için daha fazla kg fiyatı vermektedir. Güncel fiyattan hurda alan firmamız tüm hurdalar için piyasanın%20 daha fazla üstünde hurda ücreti ödemektedir. Hurda alımı ve hurda fiyatlandırması hakkında aşağıdaki yazımızdan gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Beyoğlu hurda alımı için son derece önemli bir bölgedir. Hürmetsan Metal, kaliteli hizmetleriyle birlikte bölge içerisindeki herkes tarafından tercih edilmeyi başarmıştır. Beyoğlu bölgesinde her türden hurda bulunmaktadır. Beyoğlu hurdacı firmamız da bütün hurdaların alımını tür fark etmeksizin gerçekleştirmektedir.

Beyoğlu’da hurda satmak için firmamızı tercih edecek olanlar, hurda miktarı konusunda da bir problem yaşamamaktadır. Çünkü firmamız, her miktardan hurdanın alımını bölge içerisinde gerçekleştirmektedir. Hurdalarını güvenli ve yüksek fiyatlı şekilde satmak isteyenler için Hürmetsan Metal, en iyi tercihtir. Beyoğlu hurdacı firmanız olarak hurda alımında tüm hurda çeşitleri için yüksek kg fiyatları sunuyoruz.

Beyoğlu’da hurda alan hurdacı firmaları arasında sizlere kesintisiz hizmet sunan Hürmetsan metal her nevi atık hurdaları adresinizden hassas kantarda tartım yaparak size verilen kg fiyatından alım yapmaktadır. Beyoğlu ve tüm mahalleleri için hizmet veren firmamız hurdacılık alanında nadir firmalardan biridir. Beyoğlu’da hurdanın kg fiyatı ne kadar? sorusu firmamızın sıklıkla karşılaştığı durumlardan biridir.

Müşteri memnuniyetini önemseyen hürmetsan metal Beyoğlu hurda fiyatları bakımından benzersiz hurda teklifi ile en çok tercih edilen Beyoğlu hurdacı firması olmayı başarmıştır. Beyoğlu’da hurda satmak için sizlerde Beyoğlu hurdacı firması olan hürmetsan metal ile doğrudan iletişime geçerek elinizdeki hurdalar için en iyi ücreti firmamızdan alabilirsiniz.

Beyoğlu Hurdacı Güncel Hurda Fiyatları

Beyoğlu hurdacı hurda fiyatları, belli başlı etkenlere göre değişmektedir. Hurda fiyatlarının değişmesinin en büyük etkenlerinden biri de hurda piyasasıdır. Sektör içerisinde hizmet veren her firma, piyasa şartlarını göz önünde bulundurarak kendine göre alım fiyatları belirlemektedir.

Bu durumda her hurdacının aynı alım fiyatlarına sahip olmasının imkânı yoktur. Zaten bu yüzden Beyoğlu hurdacı firmamız, hurda fiyatlarında ön plana çıkmaktadır. Yüksek fiyatlandırmaları sayesinde daha fazla gelir elde etmenizi sağlayan Hürmetsan firmamızın bu avantajı bütün hurda türlerinin alımında geçerlidir.

 • Beyoğlu hurda demir kg fiyatları,
 • Beyoğlu hurda bakır kg fiyatları,
 • Beyoğlu hurda sarı kg fiyatları,
 • Beyoğlu hurda alüminyum kg fiyatları,
 • Beyoğlu hurda kurşun kg fiyatları,
 • Beyoğlu hurda çinko kg fiyatları,
 • Beyoğlu hurda paslanmaz kg fiyatları,
 • Beyoğlu hurda bronz kg fiyatları,
 • Beyoğlu hurda pimapen kg fiyatları,
 • Beyoğlu hurda beyaz kağıt kg fiyatları,

Beyoğlu güncel hurda fiyatları için direkt olarak firmamızdan bilgi almanız sizin için daha iyi olacaktır. Çünkü firmamız, piyasanın en güncel fiyatları üzerinden hurda alımı gerçekleştirmektedir. Değerinden ve değerinin üstünden hurda alımları yapan firmamız, uzman ekibiyle size en iyi hizmeti sağlamaktadır.  

Beyoğlu Hurda Demir Alım Fiyatları

Beyoğlu hurdacı firması hürmetsan metal hurda profil, hurda yangın merdiveni,hurda asma tavan demiri, hurda kalorifer kazanı, petek ve benzeri hurdaları alım yapmaktadır. Beyoğlu hurdacı firması olan hürmetsan metal içeriğinde demir olan akla gelebilecek her nevi hurdayı adresinizden gelip almaktadır. Demir, endüstri sektöründe istisnasız kullanılan bir metaldir. Dolayısıyla her üründe demir kullanımına rastlamak mümkündür.

Hürmetsan Metal, içeriğinde demir bulunan bütün hurdaları almakla görevlidir. Beyoğlu hurdacı firması olarak Hürmetsan Metal’in sunduğu hurda demir fiyatları da oldukça avantajlıdır.Öncelikle her hurda demir türü, farklı alım fiyatlarına sahiptir. Çünkü bu hurda demirlerin talep edilmesi ve özellikleri birbirinden farklıdır. Firmamız, Beyoğlu hurda demir alım fiyatları belirlenmeden önce piyasayı analiz etmektedir. Bununla birlikte en doğru fiyatlardan hurda demir alımı yapılmaktadır.

 • Beyoğlu DKP hurda demir kg fiyatları,
 • Beyoğlu bonus hurda demir kg fiyatları,
 • Beyoğlu ekstra hurda demir kg fiyatları,
 • Beyoğlu karışık hurda kg fiyatları,
 • Beyoğlu inşaat yıkım hurdası kg fiyatları,
 • Beyoğlu ağır tonajlı makine hurdası kilo fiyatları,

Hurda demir fiyatı en yüksek olan Beyoğlu hurda demir alan firma, Hürmetsan Metal’dir. Yukarıdaki hurda demir türlerinin yanı sıra, alımını yaptığımız başka hurda demirler de bulunmaktadır. Başta da belirttiğimiz gibi içeriğinde demir bulunan bütün hurdalar, firmamızın alabileceği hurdalardır. Beyoğlu güncel hurda demir fiyatları için yüksek kg fiyatları arayanlar, zaman kaybetmeden firmamızı tercih etmelidir. Çünkü en güncel ve en yüksek fiyatlar Hürmetsan Metal tarafından sunulmaktadır.

Beyoğlu’da Hurda Sarı Alımı Yapan Firmalar

Beyoğlu’da hurda sarı alımı yapmak dolaylı yoldan bir çok sektöre hammadde sağlamak anlamına gelmektedir.Beyoğlu’da sizlerden alınan hurda sarılar, tarafımızca geri dönüşüme gönderilmekte ve yeniden kullanılabilir hammaddeler oluşturulmaktadır. Bu hammaddeler de sektörlere kazandırılarak hammadde tasarrufunun sağlanabilmesi kolaylaşmaktadır.

Hürmetsan Metal, Beyoğlu hurda sarı alımı için tercih edebileceğiniz en avantajlı firmadır. Bunun nedeni ise firmamızın bulunabilecek en yüksek hurda sarı fiyatlarına sahip olmasıdır. Her zaman belirttiğimiz gibi bu avantajımız bütün hurdalar için geçerlidir. Beyoğlu hurda sarı fiyatları, detaylı analizler sonucunda belirlenmektedir. Amacımız, en doğru fiyatlardan Beyoğlu’da hurda sarı satışı yapmanızı sağlamaktır. Bundan dolayı firmamızın her hizmeti titizlikle tamamlanmakta ve memnuniyetiniz sağlanmaktadır. 

Beyoğlu kızıl sarı hurdası,sarı hurda araiş MS-70, sarı hurda araiş MS-64, sarı hurda çubuk ucu parça, sarı hurda kırkambar vana musluk, hurda su saati, sarı hurda radyatör, hurda fosfor bronz araiş en çok alımı yapılan hurda sarı türleri arasındadır. Beyoğlu hurdacı firmamız, eksiksiz olarak bu hurda türlerini alarak sizlere hurda sarı kg fiyatı olarak yüksek fiyatlar sunmaktadır.

Hurda sarı alan Beyoğlu hurdacılar arasında güncel hurda sarı fiyatı sunan hürmetsan metal daima en yüksek fiyattan sarı hurdası almaktadır. Toplu ve tonajlı sarı hurdalar için daha fazla kg fiyatlandırması yapıyoruz. Beyoğlu’da hurda sarı satmak için firmamızla iletişime geçerek elinizdeki sarı hurdaların çeşidine göre piyasanın  en yüksek fiyatını firmamızdan alabilirsiniz.

 • Beyoğlu Hurda Kızıl Sarı Alımı,
 • Beyoğlu Hurda Kızıl Sarı Talaş Alımı,
 • Beyoğlu Hurda Pirinç Sarı Alımı,
 • Beyoğlu Hurda Su Saati Alımı,
 • Beyoğlu Hurda Çubuk Sarı Alımı,
 • Beyoğlu Hurda Sarı Batarya Musluk Vana Alımı,
 • Beyoğlu Hurda Sarı Talaş Alımı,
 • Beyoğlu Hurda Sarı Dişli Alımı,
 • Beyoğlu Hurda Karışık Sarı Alımı,

Beyoğlu hurdacı firmamız tarafından her nevi sarı hurdası alınmaktadır. Beyoğlu hurdacı firmamız hurda sarı ve sarı talaşı için sizlere yüksek kg fiyatı sunmakta olup en kısa sürede alım işlemi yapmaktadır. Her çeşit sarı hurdalar Beyoğlu’da tüm semtlerden adresinizden tartım yapılarak yüksek kilo fiyatından alınmakta olup nakit ödemesi anında tarafınıza ödenmektedir.

Beyoğlu Güncel Hurda Bakır Fiyatları

Bakır, çok yönlü bir metaldir. Her alanda kullanılabilen bakır, özellikle alaşım yapımında kullanılmaktadır. Çok değerli alaşımların birçoğunda bakırın kullanıldığı görülmektedir. Bakırın bu özellikleri, Beyoğlu güncel hurda bakır fiyat listesini de önemli ölçüde etkilemiştir. Çünkü hurda bakır, en değerli hurda türleri arasındadır.

Beyoğlu hurda bakır alımı için sıkça tercih edilen firmamız, fiyat konusunda size çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Aslında fiyat avantajımız, alımı yapılan bütün hurda çeşitleri için geçerlidir. Bütün hurdalar güncel fiyat üzerinden alınmaktadır. Beyoğlu’da Bakır hurdası alım fiyatları, alımı yapılan türe göre değişmektedir. Dolayısıyla;

 • Beyoğlu soyma bakır hurdası fiyatı,
 • Beyoğlu hurda yanık bakır kg fiyatı,
 • Beyoğlu lama bakır hurdası fiyatı,
 • Beyoğlu kırkambar bakır hurdası fiyatı,
 • Beyoğlu hurda karışık bakır kg fiyatı,
 • Beyoğlu TTR bakır hurdası fiyatı,
 • Beyoğlu bakır talaş hurdası fiyatı,   

Hurda bakır fiyatı çeşidine göre farklı seviyelerde olmaktadır. Beyoğlu hurda bakır kg fiyatı ile adından sıkça söz ettiren firmamız, tonajlı alımlar da yapabilmektedir. Kısacası Beyoğlu hurdacı firmamız için alınacak olan hurdanın miktarının bir önemi bulunmamaktadır. Beyoğlu tonajlı hurda bakır alımı yapabilen firmamız, kilogramlı alımlar da yapabilmektedir. Bu konuda müşterilerimize herhangi bir sıkıntı yaşatılmamaktadır.

Hizmet anlayışımızdaki bu kaliteyle beraber, müşteri memnuniyetimizin ciddi seviyelerde olduğu da unutulmamalıdır.  Beyoğlu’da hurda bakır alımı yapan hürmetsan metal yüksek fiyat teklifi ile Beyoğlu’da en çok tercih edilen hurdacı firmasıdır. Bakır hurdalar adresinizden firmamız tarafından alınmakta olup yerinde nakit ödemesi yapılmaktadır. Her nevi bakır hurdası alan Hürmetsan metal tonajlı hurda bakırlar için daha fazla kilogram fiyatı vermektedir.

Beyoğlu hurda soyma bakır kg fiyatı en yüksek olan bakır çeşididir. Beyoğlu’da alınan hurda kırkambar bakır türleri klima borusu,yanık bakır,sac bakır,içten şaseli bakır teller,kalay kaplama bakır gibi türlerdir. Kırkambar bakır piyasada daima soyma bakır fiyatının altında bir fiyata sahiptir. Hürmetsan metal  iki farklı bakır hurda çeşidi için piyasanın%20 daha fazla üstünde kg fiyatı vermektedir.

Beyoğlu‘da Hurda Kurşun Alan Beyoğlu Hurdacılar

Kurşun, kullanım ömrü uzun olan çoğu üründe kullanılabilmektedir. Kolay şekil alması sebebiyle özellikle; inşaat sektöründe, boru üretiminde, silah sanayisinde, endüstriyel üretim alanlarında kullanılmaktadır. Bu da hurda kurşunu geri dönüştürülmesi önemli olan bir hurda yapmaktadır.

Hürmetsan Metal, Beyoğlu hurda kurşun alımı ile birlikte geri dönüşüme ciddi katkılar vermektedir. Adresinize gelinerek alınan hurda kurşunlar, zaman kaybetmeden tartılmaktadır. Tartım ardından hurda satışı sonucundaki ödemeniz yapılmaktadır. Firmamızın dikkat çektiği bir diğer konu ödeme sistemidir.

Hürmetsan Metal, Beyoğlu hurdacı olarak uzun zamandan beri nakit ödeme kolaylığına sahiptir. Birlikte çalıştığımız çoğu müşterimiz de nakit ödeme seçeneğini tercih etmektedir. Özellikle bu dönemlerde nakit ödeme alabilme çok önemli bir konudur. Firmamız, yine müşterilerini düşünerek Beyoğlu hurda alımında nakit ödeme sistemini hayata geçirmiştir.

Beyoğlu güncel hurda kurşun fiyatları, hurda levha kurşun,hurda boru kurşun,hurda ağ kurşunu,hurda saçma kurşun,hurda duvar içi yalıtım kurşun, hurda çatı minare söküm kurşun türleri için farklı seviyelerdedir. Beyoğlu’da alınan bütün hurda kurşun türleri piyasanın en yüksek kg fiyatlarından alınmaktadır. Beyoğlu’nun her hangi bir yerinde firmamızdaki kadar yüksek fiyatlarla karşılaşmanız maalesef olanaksızdır. Bundan dolayı Beyoğlu en iyi hurdacı firması olarak Hürmetsan Metal gösterilmektedir.  

 • Beyoğlu hurda levha kurşun alımı
 • Beyoğlu hurda cami minare söküm kurşunu alımı
 • Beyoğlu hurda boru kurşun alımı

Beyoğlu Size En Yakın Hurdacı

Beyoğlu hurda alımı yapan firmamız, bölgedeki her yerde hızlı alımlar gerçekleştirmektedir. Bu da herkese en yakın hurdacı firması olmamızla ilgilidir. Hürmetsan Metal, Beyoğlu’nun her yerinde alanında uzman çalışanlara sahiptir. Böylelikle Beyoğlu’da anında hurda alımları firmamız tarafından yapılmaktadır. Beyoğlu en yakın hurdacı firması olmamız, tercih edilme oranımızı da olumlu anlamda etkilemiştir. Kaliteli hizmet arayanlar firmamıza yönelmiş ve hurda satışından daha yüksek gelirler elde etmiştir.

Beyoğlu hurdacı anında hurda alımı yapmamızın yanında yapılan alımların hepsi adresinizden gerçekleştirilmektedir. Adresinize gelerek yapılan alımlar sonucunda nakit ödeme de daha kolay yapılmaktadır. Hürmetsan Metal, müşteri memnuniyeti adına her şeyi düşünmüş bir firma olarak hizmetlerini ve avantajlarını isteğe göre düzenlemiştir.

Böylelikle bütün hizmetlerimiz müşterilerimize uygun hâle getirilmiştir. Beyoğlu size en yakın hurdacı firmasını arıyorsanız, firmamıza danışmanızda yarar vardır. Böylelikle hızlı hurda alım işlemlerini anında başlatmanız mümkündür.

Beyoğlu Hurdacı Yüksek Fiyattan Hurda Çinko Alımı

Çinko, otomotiv sektöründen alaşım üretimine kadar çoğu alanda kullanılmaktadır. Firmamız, hurda çinko alımı işlerini önemsemektedir. Her miktardan hurda çinkoyu alabilen Hürmetsan, hurda çinko türünde de ayrım yapmamaktadır. Her türden ve her miktardan hurda çinko, tarafımızca alınmakta ve geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Yüksek fiyattan hurda çinko alımı için seçilebilecek firmalar bellidir. Bu firmalar arasındaki en yüksek fiyat da Hürmetsan Metal firmamızda bulunmaktadır.

Hurda alımları kapsamında bilmeniz gereken bütün bilgiler sizlere aktarılmaktadır. Böylelikle tamamen şeffaf bir hizmet anlayışı oluşmaktadır. Beyoğlu hurda çinko alımı sonrasında hemen tartım işlerine geçilmektedir. Tartım, firmamızın en titiz olduğu konular arasındadır. Hassas kantarlar yardımıyla tartılan hurdalarınız, fiyatlandırılmakta ve bu fiyatlar sizlere bildirilmektedir.

Beyoğlu güncel hurda fiyatı olarak en avantajlı fiyatlar Hürmetsan bünyesindedir.Hurda çatı çinkosu ve hurda çinko levha türleri istisnasız olarak yüksek fiyattan alınmaktadır. Ek olarak firmamız, Beyoğlu tonajlı hurda çinko alımı için sizlere normal fiyatlardan daha yüksek fiyatlar sunmaktadır. 

 • Beyoğlu hurda levha çinko alımı
 • Beyoğlu hurda çatı çinkosu alımı

Beyoğlu Hurda Paslanmaz Alımı

Beyoğlu hurdacı firması hürmetsan metal 304 kalite hurda paslanmaz, 316 kalite hurda paslanmaz, 430 kalite hurda paslanmaz ve benzeri türlerini Beyoğlu’da alım yapmaktadır. Beyoğlu’da hurda paslanmaz alan hurdacı arayanlar hemen firmamız ile iletişime geçerek en iyi ücrete hurda pazlanmaz satışı yapabilirler. Hürmetsan, yüksek fiyatlı Beyoğlu hurda paslanmaz alımları ile bilinmektedir. Fiyat avantajlarımız, hurda paslanmazın bütün türleri için geçerlidir. Firmamız tonajlı hurda alımlarına önem veren bir firmadır.

Bununla birlikte Beyoğlu tonajlı hurda paslanmaz alımı, firmamız tarafından sorunsuz bir şekilde yapılabilmektedir. Hürmetsan Metal, yalnızca tonajlı alımlar yapmamaktadır. Bunun yanı sıra, az miktarlardaki hurdalar da firmamız tarafından alınabilmektedir. Çünkü firmamız, kurulduğu günden beri her kesime hitap etmeyi amaçlamıştır. Nitekim bu amaca ulaşan firmamız, miktar ayrımı yapmadığı gibi hurda türü ayrımı da yapmamaktadır.

Beyoğlu tonajlı hurda krom alımı, ekstra olarak yüksek fiyatlardan yapılmaktadır. Hürmetsan metal firmamız özellikle toplu alımlara önem vermekte olup tonaj fiyatları için daha yüksek kg fiyatları belirlemiştir. Beyoğlu’da hurda paslanmaz 310 kalite, 316 kalite,304 kalite, 430 kalite, 201 kalite,202 kalite paslanmaz hurdaları yüksek ücrete alıyoruz.

 • Beyoğlu hurda paslanmaz 304 krom alımı,
 • Beyoğlu hurda paslanmaz 304 krom talaşı alımı,
 • Beyoğlu hurda paslanmaz 316 krom alımı,
 • Beyoğlu hurda paslanmaz 316 krom taşı alımı,
 • Beyoğlu hurda paslanmaz 310 krom alımı,
 • Beyoğlu hurda paslanmaz 310 krom talaşı alımı,
 • Beyoğlu hurda paslanmaz 201 krom alımı,
 • Beyoğlu hurda paslanmaz 202 krom alımı,

Tonajlı şekilde gerçekleştirildiği gibi, fiyat konusunda da müşterilerimizin beklentileri karşılanmaktadır. En yüksek Beyoğlu güncel hurda paslanmaz fiyatları için firmamızın tercih edilmesi memnuniyetiniz için önemlidir. Çünkü tarafımızca belirlenen fiyatlar, yalnızca Beyoğlu’nun değil sektörün en avantajlı fiyatlarıdır. 

Beyoğlu Hurda Alüminyum KG Fiyatı

Geri dönüşüm için hurda alüminyumun önemi çok büyüktür. Firmamız Beyoğlu’da her bölgeden hurda alüminyumun alımını yapmaktadır. Kendi araçlarımız yardımıyla yapılan alımlar, tamamen uzmanlık çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Uzman çalışanlarımız, Beyoğlu hurda alüminyum alımı işlerini kısa süre içerisinde tamamlamaktadır.

Alımını yaptığımız onlarca tür hurda alüminyum vardır. Bu türler; hurda alüminyum tel, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum bakırlı petek olarak sıralanabilir. Bu türlerin hurda alüminyum kg fiyatları da oldukça avantajlıdır. Beyoğlu hurdacı firmamız, fiyat konusunda size büyük avantaj sağlayarak gelirinizi büyük ölçüde arttırmaktadır.

Beyoğlu’da yüksek ücretten hurda alüminyum alımlarının adresi Hürmetsan Metal’dir. Beyoğlu anında hurda alımı ile ödemeleriniz de hızlı şekilde yapılmaktadır. Hurda alüminyumlarını satmak ve anında ödeme almak isteyenler, Beyoğlu hurda alüminyum satışı için firmamızı tercih etmelidir. Beyoğlu’da hurda alüminyum alan hürmetsan metal hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum talaşı, hurda panel alüminyum, hurda alüminyum piston,hurda alüminyum havai hat ve benzeri alüminyum hurdaları alım yapmaktadır.

 • Beyoğlu hurda karışık alüminyum alımı
 • Beyoğlu hurda sert alüminyum alımı
 • Beyoğlu hurda alüminyum jant alımı
 • Beyoğlu alüminyum hurda kalıp alımı
 • Beyoğlu hurda alüminyum profil alımı
 • Beyoğlu hurda alüminyum kapı pencere alımı
 • Beyoğlu hurda alüminyum bakırlı petek alımı
 • Beyoğlu hurda alüminyum ofset matbaa alımı
 • Beyoğlu hurda alüminyum tel alımı

Hürmetsan metal Beyoğlu hurdacı firmanız olarak her nevi alüminyum hurdaları güncel fiyattan adresinizden gelip almaktadır. Beyoğlu’da hurda alüminyum alan hurdacı firması arayışında olanlar hemen firmamız ile iletişime geçerek ellerindeki hurda alüminyumların çeşidine göre en yüksek ücreti firmamızdan talep edebilirler. Beyoğlu hurdacı firmanız güncel hurda alüminyum alım fiyatlarını her an güncellemekte olup değerinden satış yapmanızı sağlamaktadır.

Beyoğlu Hurda Zamak Alan Hürmetsan Metal

Önemli bir alaşım olan zamak, hurda olarak da değerlidir. Hürmetsan, zamak hurdası alımları yaparak hammadde alaşım tasarrufu sağlamaktadır. Geri dönüşüm, özellikle Türkiye gibi üretimin önemsendiği ülkeler için önemli bir konudur. Dolayısıyla firmamız tarafından her nevi hurda alımı yapılabilmektedir. Bu hurdalardan biri de hurda zamaktır.

Bölge içerisindeki alımlar her zaman değerinden ve değerinin üstünden fiyatlarla yapılmaktadır. Beyoğlu hurda zamak fiyatları da yüksek fiyat anlayışıyla Hürmetsan tarafından belirlenmektedir. Hurda zamak olarak bilinen, hurda zamak imalat ve hurda antimon türleri bulunmaktadır.

Beyoğlu hurda alım firması olarak firmamız, iki hurda zamak türünü de başarıyla almaktadır. Zaman kaybetmenizin engellenmesi adına olabilecek en hızlı şekilde alımlar gerçekleştirilmektedir. Beyoğlu en hızlı hurda alımı hizmetinin başlatılması adına firmamız bir telefon kadar uzağınızdadır.

 • Beyoğlu hurdacı hurda zamak alımı,
 • Beyoğlu hurdacı zamak hurdası fiyatı,

Beyoğlu Hurda Kablo kilogram Fiyatı

Beyoğlu hurdacı firmanız olarak her nevi hurda kabloları yüksek fiyat garantisiyle alıyoruz. Beyoğlu hurdacı firmanız hürmetsan metal bütün hurda kablo çeşitleri için piyasanın en yüksek kg ücretini ödemektedir. Hurda kablolar içeriğinde bakır olması dolayısıyla en değerli hurda çeşidi olarak bilinmektedir. Bütün teknolojik ürünlerin içeriğinde kablo kullanımına rastlamak mümkündür.

Dolayısıyla Beyoğlu hurda kablo alımları, özellikle teknoloji sektörü açısından önemlidir. Bilinen birçok hurda kablo türü bulunmaktadır. Bu hurda kablo türlerinin fiyatları, birbirinden bağımsız olarak değişmektedir.Piyasa standartları baz alınarak belirlenen Beyoğlu hurda kablo alım fiyatları, hurdacıdan hurdacıya değişmektedir.

En büyük önceliğiniz ise hurda kablo alımı için yüksek fiyat sağlayabilen firmalarla çalışmanız olmalıdır. Bu şartlara uyan firmaların başında da Beyoğlu hurda kablo alan hurdacı firmamız hürmetsan metal gelmektedir. Hürmetsan metal bütün hurda kablo çeşitlerini Beyoğlu’da en iyi ücrete alan hurdacı firmasıdır.

 • Beyoğlu hurda karışık kablo alımı,
 • Beyoğlu hurda antigron kablo alımı,
 • Beyoğlu hurda tek damar kalın iç tesisat kablosu alımı,
 • Beyoğlu hurda yer altı enerji kablosu alımı,
 • Beyoğlu’da TTR hurda kablo alan hurdacı,
 • Beyoğlu’da hurda çelik zırhlı kablo alan hurdacı,
 • Beyoğlu hurda fare yemez kablo alımı,

İçin tercih edebileceğiniz en iyi Beyoğlu hurdacı firmasıdır. Kg ve tonaj bazında fiyatlandırmalara sahip olan firmamız, fiyat konusunda da sizlere belli başlı avantajlar sağlamaktadır. Beyoğlu hurda kablo kg fiyatı olarak en yüksek fiyatlara sahip olan firmamız, bu avantajı tonaj fiyatlarında da geçerli tutmuştur. Bu durumda yüksek gelir elde etmeniz için yalnızca tonajlı satış yapmanıza gerek yoktur.

Firmamızı tercih ettiğiniz her durumda, hurda kablo satışlarınızdan ciddi gelir elde etmeniz kesindir.  Beyoğlu hurda kablo alımı yapan firmalar arasında hürmetsan metal hurdacılık kablo hurdalarınız için size en yüksek fiyattan nakit ödeme yapmaktadır. Hürmetsan metal hurdacılık firmamız tarafından piyasadan toplanan kablolar kendi kablo kırım ve ayrıştırma tesisimizde pilastiğin bakırdan ayrıştırılması yapılmaktadır.

Hurda kablo kırımı yapan hurdacı firmanız olarak bu sayede piyasanın en yüksek hurda kablo fiyatını sizlere sunuyoruz.Elinizdeki satmanız gereken hurda kablonun bakır oranı hakkında bilgi almak için firmamızı dilediğiniz gün ve saat içinde arayıp bilgi alabilirsiniz. Hurda kablo analizi ve yüzdelik bakır oranı hakkında firmamıza whatsaptan  resim atarak anında bilgi alabilirsiniz.

Satmanız gereken hurda kablonun %…. oranda bakır verdiği firmamız tarfından net olarak belirlenmekte olup anında kg fiyatlandırılması yapılmaktadır. Örneğin elinizdeki hurda kablonun analiz sonucu %89 oranında bakır vermesi durumunda; 89 çarpı ….. bakır fiyatı eşittir çıkan sonucun tekrar 100’e bölünmesi halinde çıkan rakam elinizdeki kablonun soyulmamış halinin net 1kg fiyatıdır. Her çeşit hurda kablonun yüzdelik bakır oranı diğer çeşide göre farlılık göstermektedir.

Hürmetsan metal hurda kablo piyasasında senelerin vermiş olduğu tecrube ile bir çok kablo çeşidinin hangi oranlarda bakır verdiğini gözlemleyerek anlamaktadır. Firmamız hurda kablo sektöründe yılların vermiş olduğu tecrube ile bakır telleri kaplayan plastik çeşidinin ağırlık oranlarını dahi en iyi şekilde hesaplamaktadır. Buna bir örnek vermek gerekir ise…

 • Bakır 6’lık tel kablo ( dış kısmı pvc plastik kablama ); Net: 1.000 kg = 1 ton
 • Bakır 6’lık tel kablo ( dış kısmı avrupa plastik kaplama ); Net: 1.000 kg = 1 ton

Yukarıdaki hurda kabloların iç kısmındaki bakır teller aynı kalınlıkta olmasına rağmen;

 Dış kablamasıyla beraber aynı kilolarda olan iki tür kablolar arasında avrupa plastikten kaplama kablonun bakır kg oranı diğerinden daha fazladır. Sizlerde elinizdeki hurda kablonun en iyi ücrete satışını yapmak için firmamızla doğrudan iletişime geçebilir ve en iyi hurda kablo teklifimizi alabilirsiniz.

Beyoğlu Hurda Beyaz Kağıt Alan Hurdacı Firması

Beyoğlu içerisindeki hizmetlerine devam eden firmamız, hurda beyaz kağıt alımları ile hizmetlerini sürdürmektedir. Beyaz kağıt, geri dönüşüm için önemli bir yere sahiptir. Bilindiği gibi kağıt, ağaçların kesilmesiyle elde edilmektedir. Bunun önlenebilmesi adına da beyaz kağıt geri dönüşümü son derece önemlidir. Hürmetsan Metal, her türlü hurdanın geri dönüşümüne önem vermektedir. Bu durumda akla gelebilecek her türden beyaz kağıt hurdası, Beyoğlu hurdacı firmamız tarafından alınmaktadır.

Güncel hurda kağıt fiyatları için firmamızın belirlemiş olduğu taban ve tavan fiyatlar bulunmaktadır. Taban fiyatlarımız bile piyasa standartlarının üstünde bir fiyattadır. Bu durumda fiyatlarımız konusunda her müşterimiz firmamızdan memnundur. Hurda arşiv kağıt, hurda okul kitabı, hurda a4 fotokopi kağıdı gibi kağıt hurdaları Hürmetsan tarafından alınmaktadır. Beyoğlu hurda kağıt kg fiyatı olarak bu türlerin en avantajlı alım fiyatları, firmamızda mevcuttur. Dolayısıyla iyi hizmeti uzakta aramanıza gerek yoktur. 

 • Beyoğlu hurda okul kitabı alımı,
 • Beyoğlu hurda kağıt imhası yapan firmalar,
 • Beyoğlu hurda arşiv imha geridönüşüm,
 • Beyoğlu hurda arşiv kağıtları alan firmalar,
 • Beyoğlu hurda A4 kağıdı kg fiyatı,
 • Beyoğlu’da hurda kağıtın kilosu ne kadar,

Beyoğlu hurdacı firmamız Beyoğlu’da okullardan toplu olarak ders kitabı, arşiv, sınav kağıtları gibi toplu ve yüksek kilolarda olan kağıt hurdaları alım yapmaktadır. Beyoğlu hurdacı firmamızı sadece tonajlı alımlar için tercih edebilirsiniz. Beyoğlu hurdacı firmamız Hürmetsan metal Beyoğlu’da hurda arşiv imha,hurda dosya imha,hurda evrak imhası ve benzeri kağıt imha ve geridönüşüm işlerinizi yapmaktadır. Beyoğlu hurdacı firmamızı arayıp satmak istediğiniz hurda kağıtların kg fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Beyoğlu’da Her Mahalleden Hurda Alımı Yapıyoruz

Hürmetsan Metal’in en büyük özelliği müşteri dostu olmasıdır. Müşteri memnuniyetimizdeki yükseklik, sektörün en iyi firmalarından olduğumuzu göstermektedir. Adresten hurda alımı  uzun süreden beri firmamızda sunulan bir avantajdır. Beyoğlu hurdacı firmamızı tercih eden herkes, bu avantajlarımızdan sorunsuz şekilde yararlanabilmektedir.

Her türlü hurda alımı adresinizden yapabilen Beyoğlu hurdacı firmamız, kendi araçlarıyla alım işlerini gerçekleştirmektedir. Uzman kadromuz, alım işlerinde bir sıkıntı yaşanması riskini sıfıra indirmektedir. Böylelikle müşterilerimiz de hizmetlerimiz sonucunda mağdur durumda olmamaktadır.

Beyoğlu tonajlı hurda alımları da adresinizden yapılabilmektedir. Yerinden hurda alımı için her hangi bir kg veya tonaj sınırlaması bulunmamaktadır. Herkesin iyi hizmetlerden yararlanmasını hedefleyen firmamız, hiçbir avantajına bir kısıtlama getirmemektedir. Böylelikle herkes, avantajlarımızdan eşit şartlar altında yararlanabilmektedir.  

Beyoğlu Her Nevi Hurda Alan Hurdacı

Firmamızın en büyük özelliklerinden biri Beyoğlu her nevi hurda alımı yapabilmesidir. Bu durum, firmamızın hurda türü ayırt etmeden alım yaptığını göstermektedir. Bilindiği gibi bu dönemde avantajlı hurdacılarla çalışmak oldukça önemli bir konudur. Firmamızın tek avantajı da her türden hurda alımı yapması değildir.

Bunun yanı sıra başta da belirttiğimiz gibi; yüksek fiyattan hurda alımı, yerinden hurda alımı, anında hurda alımı gibi avantajlarımız da mevcuttur. Bütün bu avantajların tek bir Beyoğlu hurdacı firmasında toplanması zor görülecek bir durumdur. Firmamız da bütün avantajları birleştirerek en iyi hizmeti almanızı kolaylaştırmıştır.

Beyoğlu hurda alımları kapsamında;

 • Beyoğlu hurdacı hurda demir alımı,
 • Beyoğlu hurdacı hurda bakır alımı,
 • Beyoğlu hurdacı hurda alüminyum alımı,
 • Beyoğlu hurdacı hurda sarı alımı,
 • Beyoğlu hurdacı hurda paslanmaz alımı,
 • Beyoğlu hurdacı hurda kablo alımı,
 • Beyoğlu hurdacı hurda kurşun alımı,
 • Beyoğlu hurdacı hurda çinko alımı
 • Beyoğlu hurdacı hurda beyaz kağıt alımı

Gibi bütün hurda türleri firmamız tarafından aynı gün içinde alınmaktadır. Yukarıda saydığımız hurda türlerinin çeşitli alt türleri de bulunmaktadır. Beyoğlu hurda kg fiyatları kapsamında bu hurda türleri de Hürmetsan tarafından aynı gün içerisinde alınabilme olanağına sahiptir. 

Beyoğlu Hurdacı Tonajlı Hurda Alımı yapıyoruz

Firmamız tarafından yapılan alımların büyük bir bölümünü tonajlı hurda alımları oluşturmaktadır. Tonajlı alımlar sonucunda geri dönüşüme daha fazla hurda kazandırılmaktadır. Bununla birlikte geri dönüştürülen ürünlerin fazlalaşması amaçlanmaktadır. Bilindiği gibi bütün sektörlerin belirli bir hammadde ihtiyacı vardır.

Bu hammadde ihtiyacının hızlı şekilde kapanabilmesi de Beyoğlu tonajlı hurda alımı ile mümkündür. Firmamız, yalnızca tonajlı alım yapmamaktadır. Her miktardan hurdanız, firmamıza rahatlıkla satılabilmektedir. Hürmetsan Metal, yalnızca tonajlı alım yapıyoruz diye kimseyi şartlamamaktadır.

Beyoğlu hurda alım firmamızın bir diğer avantajı, tonajlı alımlar için geçerlidir. Tonajlı alımlarda, daha yüksek hurda fiyatları almanız mümkündür.Yüksek miktarda olan hurdalar için ekstra hurda ücreti ödemekteyiz. Tonajlı ve toplu hurda satmak için firmamızı arayanlar ellerindeki hurdaların yüksek tonajlı olduğu bilgisini vermeleri durumunda yüksek fiyat avantajımızdan yararlanabilirler.

 Beyoğlu her türden hurda alımı için tercih edebileceğiniz firmamız, hurda fark etmeksizin tonajlı alımlarda bulabileceğiniz en yüksek fiyatları sizlere sunmaktadır. Hürmetsan Metal ile iletişime geçilmesi durumunda, hurda alım işleri anında başlatılmakta ve zaman kaybetmeden ödemeleriniz tamamlanmaktadır. 

Beyoğlu 2.el Metal Raf Alan Hurdacı Hürmetsan Metal

Hürmetsan Metal, Beyoğlu’da elinizde bulunan metal rafları alarak bunları en iyi şekilde değerlendirmektedir. Beyoğlu metal raf alan hurdacı firmamız, bu raflar için sizlere en yüksek fiyatı sunmaktadır. Müşteri memnuniyetimizin yüksek olmasının en büyük destekleyicisi fiyat avantajımızdır. Uzun senelerden beri firmamızda sunulan fiyat avantajı, Beyoğlu metal raf alımı için de geçerlidir. Bu avantajdan yararlanabilmeniz ise yalnızca Hürmetsan Metal’i tercih etmenizle mümkün olmaktadır.

Beyoğlu’da deponuzda atıl durumda bulunan veya değiştirmek istediğiniz metal raflar, adresinizden alınmakta ve satış için ekstra bir uğraş sergilemeniz önlenmektedir. Müşteri rahatlığına önem veren Beyoğlu hurdacı firmamız, her işi alanında uzman olan çalışanlarıyla halletmektedir. Bölge içerisinde alınan metal raflar, araçlarımıza yüklenerek tartıma gönderilmektedir.

Tartım sonrası net belirlenen rafların kilosu daha önce anlaşılan kg fiyatından sizlerin isteği doğrultusunda nakit olarak elden veya istenilen hesaba ücreti ödenmektedir. Beyoğlu çelik raf alım fiyatı bakımından her durumda yüksek fiyat alacağınızın en büyük garantisi Hürmetsan Metal’dir. Beyoğlu metal raf alımları için size daha yüksek fiyat sunan başka bir hurdacı bulunmamaktadır.

Hürmetsan metal Beyoğlu 2.el çelik raf alımı,2.arşiv raf alımı,2.el depo rafı alımı,2.el ağır yük rafı alımı,2.el depo raf sistemleri alımı,2.el yan yana raf sistemleri,çıkma palet raf sistemleri gibi metal rafların alımını yapıyoruz. Beyoğlu’da raf alan firmalar arasında Hürmetsan metal her tonajdan ve her miktardan rafların alımını yapmaktadır.

Toplu raf alımına önem veren firmamız toptan raflarınız için daha fazla raf ücreti teklifi vermektedir, Yüksek fiyattan raf satışı yapmak için Hürmetsan metal ile günün her saatinde iletişime geçerek kendinize en iyi ücreti firmamızdan alabilirsiniz.

Beyoğlu’da 2.el Raf Alan Firma Hürmetsan Metal

 • Beyoğlu Çelik Raf Alımı,
 • Beyoğlu Mini Yük Raf Alımı,
 • Beyoğlu ağır Yük Raf Alımı,
 • Beyoğlu Depo Raf Sistemleri Alımı,
 • Beyoğlu Metal Arşiv Rafı Alımı,
 • Beyoğlu Market Raf Alımı,
 • Beyoğlu Çıkma Raf Alımı,
 • Beyoğlu 2.el raf alımı,

Gibi hizmetler vermekte olup rafların sökümü, taşınması, yüklenmesi, tartım gibi işlerinizi alanında uzman çalışanları ile yapmaktadır. Beyoğlu raf alan yerler arasında sizlere en iyi raf fiyatı sunan Hürmetsan metal tüm metal rafları en iyi ücrete adresinizden teslim almaktadır. 2.el raf ve hurda raf satışı için firmamızı tercih edenler en iyi ücrete firmamıza raf satışı gerçekleştirmektedir. Firmamız ek olarak raf hurdası alımı da yapmakta olup tüm raf satış işlerinizi aynı anda tamamlamaktadır.

Beyoğlu 2.el Çıkma Sandviç Panel Alan Hurdacı

Beyoğlu bölgesinde ikinci el sandviç panel alımıhizmetlerine sahip olan firmamız, adresinize gelerek çıkma sandviç panellerinizi almaktadır. Firmamız için alınacak çıkma sandviç panellerinizin miktarının önemi yoktur. Çünkü firmamız her miktardan çıkma sandviç panel alabilmektedir.

İsteğiniz doğrultusunda Beyoğlu toplu çıkma sandviç panel alımı da yapabilen firmamız, miktar konusunda herhangi bir sınırlamaya sahip değildir. Sonuç olarak her miktardan çıkma sandviç panel, firmamızca yüksek fiyattan değerlendirilmektedir.

Çıkma sandviç panel fiyatları, kilogram üzerinden hesaplanabileceği gibi metrekare üzerinden de hesaplanmaktadır. Firmamız her fiyat hesaplamasında yüksek gelir elde etmenizi hedeflemektedir. Çıkma sandviç paneller, kullanım amacına göre farklı türlerde olmaktadır. Bu türlerin fiyatlandırmaları da farklılık göstermektedir.

Beyoğlu hurdacı firmamız, her çıkma sandviç panel türünü yüksek metrekare fiyatları üzerinden almaktadır. Panelleri yerinden alan firmamız, panel satışı için ekstra çaba göstermenizi de engellemektedir. Bu özelliğimiz, müşterilerimize verdiğimiz önemi yansıtmaktadır.

 • Beyoğlu Çıkma Çatı Paneli Alımı,
 • Beyoğlu Çıkma Taş Yünü Panel Alımı,
 • Beyoğlu Çıkma Alüminyum Sandviç Panel Alımı,
 • Beyoğlu Çıkma Demir Sac Panel Alımı,
 • Beyoğlu 2.el Çıkma Panel Fiyatları,
 • Beyoğlu defolu sandviç panel alan hurdacı,

Çıkma çatı paneli alan Hürmetsan metal söküm ve çatıdan indirme işlerinizi kendi uzman çalışanları ile gerçekleştirmektedir. Çatı paneli sökümü yapan firmalar arasında sizlerde firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Çatı paneli fiyatı panellerin uzunluk ölçüsü miktarı ve kullanılabilirlik durumuna göre değişkenlik gösterebilir.

Hürmetsan metal çıkma sandviç panel alan hurdacı firmanız olarak panellerin durumuna göre piyasanın en yüksek fiyatından panellerinizi nakit olarak alım yapmaktadır. Sizlerde firmamız ile iletişime geçerek en yüksek fiyata 2.el panel satışı yapabilirsiniz. 2.el panel piyasa fiyatları hakkında firmamızı arayıp istediğiniz an fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz.

Beyoğlu Fabrika Yıkım Sökümü Yapan Hurdacı

Beyoğlu bölgesinde sunduğumuz hizmetlerin büyük bir çoğunluğunu fabrika yıkım söküm hizmetleri oluşturmaktadır. Bu da Beyoğlu fabrika yıkım söküm işlerinin ne kadar önemli olduğunu bizlere göstermektedir. Yıkım söküm sonucunda çok sayıda hurda türü oluşmaktadır. Bu hurdalar da eksiksiz olarak firmamız tarafından alınmaktadır. Yıkım söküm konusunda tecrübeli olan Hürmetsan Metal, bu işlem için alanında uzman olan bir ekibe sahiptir. Bununla birlikte yıkım söküm işlerinde asla hataya yer yoktur.

Beyoğlu yıkım söküm hizmetleri kapsamında birçok fabrikaya hizmet sağlayan firmamız, öncelikle fabrikada gerekli incelemeler gerçekleştirmektedir. Bu incelemelerle beraber yıkım söküm için en doğru proje hazırlanmaktadır. İşini sağlama alan Hürmetsan Metal, hizmet sırasında sorun oluşmasını yüzde yüz şekilde engellemektedir.

Fabrika yıkım söküm işleri sonucunda özellikle endüstriyel malzemeler ön plana çıkmaktadır. Bunun yanı sıra fabrika bünyesinde kullanılan ağır makineler de bulunmaktadır. Firmamız için her zamanki gibi hurda türü ayrımı söz konusu olmamaktadır. Yıkım söküm hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimiz, oluşabilecek bütün hurdalarını bizlere yüksek fiyattan satma avantajına sahiptir. Beyoğlu hurda alım firmamız, yıkım söküm hurdalarının alımını anında yapmakta ve ödemenizi de anında tarafınıza iletmektedir. 

Hürmetsan Metal Beyoğlu Hurdacılık Hizmetlerimiz
 • Beyoğlu Güncel Fiyattan Hurda Alımı,
 • Beyoğlu 2.el Çelik Raf Sistemleri Alımı,
 • Beyoğlu 2.el Çıkma Sandviç Panel Alımı,
 • Beyoğlu Çelik Çatı Sökümü,
 • Beyoğlu Çelik Konstrüksiyon Yapıların Sökümü,
 • Beyoğlu Fabrika Yıkım Söküm İşleri,
 • Beyoğlu Paslanmaz Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı,
 • Beyoğlu Otel Malzemeleri Alımı ,Chiller Gurubu,Klimalar,Mutfak ve Restaurant Ekipmanları ve Benzerleri,
 • Beyoğlu Çelik Çatı Sistemleri,Çelik Makas,NPI Demiri,NPU Demiri ve Benzeri Malzemeler,
 • Beyoğlu Çıkma Çatı Sacı,Çıkma Trapez Sac,Çıkma Oluklu Sac,Çıkma Galveniz Çatı Sacları Alımı,
 • Beyoğlu Komple Bina,Site,Konut Söküm İşleri, 2.el Pimapen Kapı Pencereler ve Benzeri,
 • Beyoğlu Depo, Hangar,Prefabrik Yapıların Sökümü ve Söküm Sonucunda Çıkan Malzeme ve Hurdaların Alımı,
 • Beyoğlu Şantiye Sökümü,Şantiye Hurdası,Şantiye Temizliği gibi Hizmetler veriyoruz,
 • Beyoğlu Hurda Demir, Sarı, Kablo, Alüminyum, Çinko, Bakır, Paslanmaz, Nikel, Zamak, Bronz, Kurşun, Kağıt, Plastik, Pimapen, Alkopat ve benzeri hurda alımı,
 • Beyoğlu Elektronik bakır sargılı motor, Trafo hurdası, Asansör motoru, Dalgıç motoru, Bilgisayar kasası ( toplu ) hurdası, toplu Redüktör hurdası ve benzeri hurda alımı,

NOT: Hürmetsan metal Beyoğlu’da hurda ev eşyası, hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, kanepe, koltuk,çekyat,evde birikim yapılan hurda eşyaların alımını yapmamaktadır. Kereste, tahta,parke,mutfak dolabı,cam hurdası, ahşaab eşyaların alımını yapmıyoruz.

Hemen Ara Fiyat Al