Beşiktaş hurdacı

Beşiktaş Hurdacı

Beşiktaş hurdacı firmanız olarak hurda demir, hurda bakır, sarı, kablo, alüminyum, paslanmaz, kurşun, çinko, akü, nikel, bronz, zamak, krom, plastik, kağıt, naylon, pimapen, pimaş, titanyum, kalay, elmas ucu ve benzeri hurdalar hürmetsan metal tarafından alınmaktadır. Her nevi hurda alımı ve 2.el raf alımı, çatı paneli, trapez sac, profil, çesan, çatı makası, oluklu çatı sacı alımı gibi hizmetlerimiz hakkında sayfamızdan tüm bilgelere ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş geridönüşüm firması olarak hurdacılık alanında tüm hizmetleri sunuyoruz. Beşiktaş hurdacı firması olan Hürmetsan Metal’in en büyük amacı herkesin yüksek fiyattan hurda satmasını sağlayabilmektir. Firmamız, kurulduğu günden beri her zaman bu amaçta müşterilerine hizmet sağlamıştır.

Bundan sonra da hizmet anlayışını değiştirmeyecek olan firmamız, her nevi hurdanızı yüksek fiyat üzerinden alarak yüksek gelir elde etmenizi kolaylaştırmaktadır. Beşiktaş  hurdacı firmamız hurda demir, sarı, kablo, alüminyum, çinko, kurşun, bakır, bronz, nikel, kalay, zamak, beyaz kağıt ve benzeri hurdaları almaktayız.

Beşiktaş’da fabrika yıkım söküm, çelik konstrüksiyon sökümü, çıkma sandviç panel alımı, metal raf alımı, çıkma çatı sacı alımı, trapez sac alımı gibi hizmetler veriyoruz. Beşiktaş geridönüşüm firmanız olarak sizlere günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Beşiktaş’da hurda alan firmalar arasında Hürmetsan metal’i tercih edenler ellerindeki hurdalar için en yüksek ücreti firmamızdan anında alabilirler.

Beşiktaş’da adresten hurda alımı yapan firmamız tartım sonrası nakit ödeme yapmaktadır. Hürmetsan metal tonajlı hurdalar için daha fazla kg fiyatı vermektedir. Güncel fiyattan hurda alan firmamız tüm hurdalar için piyasanın%20 daha fazla üstünde hurda ücreti ödemektedir. Hurda alımı ve hurda fiyatlandırması hakkında aşağıdaki yazımızdan gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Beşiktaş hurda alımı için son derece önemli bir bölgedir. Hürmetsan Metal, kaliteli hizmetleriyle birlikte bölge içerisindeki herkes tarafından tercih edilmeyi başarmıştır. Beşiktaş bölgesinde her türden hurda bulunmaktadır. Beşiktaş hurdacı firmamız da bütün hurdaların alımını tür fark etmeksizin gerçekleştirmektedir.

Beşiktaş’da hurda satmak için firmamızı tercih edecek olanlar, hurda miktarı konusunda da bir problem yaşamamaktadır. Çünkü firmamız, her miktardan hurdanın alımını bölge içerisinde gerçekleştirmektedir. Hurdalarını güvenli ve yüksek fiyatlı şekilde satmak isteyenler için Hürmetsan Metal, en iyi tercihtir. Beşiktaş hurdacı firmanız olarak hurda alımında tüm hurda çeşitleri için yüksek kg fiyatları sunuyoruz.

Beşiktaş’da hurda alan hurdacı firmaları arasında sizlere kesintisiz hizmet sunan Hürmetsan metal her nevi atık hurdaları adresinizden hassas kantarda tartım yaparak size verilen kg fiyatından alım yapmaktadır. Beşiktaş ve tüm mahalleleri için hizmet veren firmamız hurdacılık alanında nadir firmalardan biridir. Beşiktaş’da hurdanın kg fiyatı ne kadar? sorusu firmamızın sıklıkla karşılaştığı durumlardan biridir.

Müşteri memnuniyetini önemseyen hürmetsan metal Beşiktaş hurda fiyatları bakımından benzersiz hurda teklifi ile en çok tercih edilen Beşiktaş hurdacı firması olmayı başarmıştır. Beşiktaş’da hurda satmak için sizlerde Beşiktaş hurdacı firması olan hürmetsan metal ile doğrudan iletişime geçerek elinizdeki hurdalar için en iyi ücreti firmamızdan alabilirsiniz.

Beşiktaş Hurdacı Güncel Hurda Fiyatları

Beşiktaş hurdacı hurda fiyatları, belli başlı etkenlere göre değişmektedir. Hurda fiyatlarının değişmesinin en büyük etkenlerinden biri de hurda piyasasıdır. Sektör içerisinde hizmet veren her firma, piyasa şartlarını göz önünde bulundurarak kendine göre alım fiyatları belirlemektedir.

Bu durumda her hurdacının aynı alım fiyatlarına sahip olmasının imkânı yoktur. Zaten bu yüzden Beşiktaş hurdacı firmamız, hurda fiyatlarında ön plana çıkmaktadır. Yüksek fiyatlandırmaları sayesinde daha fazla gelir elde etmenizi sağlayan Hürmetsan firmamızın bu avantajı bütün hurda türlerinin alımında geçerlidir.

 • Beşiktaş hurda demir kg fiyatları,
 • Beşiktaş hurda bakır kg fiyatları,
 • Beşiktaş hurda sarı kg fiyatları,
 • Beşiktaş hurda alüminyum kg fiyatları,
 • Beşiktaş hurda kurşun kg fiyatları,
 • Beşiktaş hurda çinko kg fiyatları,
 • Beşiktaş hurda paslanmaz kg fiyatları,
 • Beşiktaş hurda bronz kg fiyatları,
 • Beşiktaş hurda pimapen kg fiyatları,
 • Beşiktaş hurda beyaz kağıt kg fiyatları,

Beşiktaş güncel hurda fiyatları için direkt olarak firmamızdan bilgi almanız sizin için daha iyi olacaktır. Çünkü firmamız, piyasanın en güncel fiyatları üzerinden hurda alımı gerçekleştirmektedir. Değerinden ve değerinin üstünden hurda alımları yapan firmamız, uzman ekibiyle size en iyi hizmeti sağlamaktadır.  

Beşiktaş Hurda Demir Alım Fiyatları

Beşiktaş hurdacı firması hürmetsan metal hurda profil, hurda yangın merdiveni,hurda asma tavan demiri, hurda kalorifer kazanı, petek ve benzeri hurdaları alım yapmaktadır. Beşiktaş hurdacı firması olan hürmetsan metal içeriğinde demir olan akla gelebilecek her nevi hurdayı adresinizden gelip almaktadır. Demir, endüstri sektöründe istisnasız kullanılan bir metaldir. Dolayısıyla her üründe demir kullanımına rastlamak mümkündür.

Hürmetsan Metal, içeriğinde demir bulunan bütün hurdaları almakla görevlidir. Beşiktaş hurdacı firması olarak Hürmetsan Metal’in sunduğu hurda demir fiyatları da oldukça avantajlıdır.Öncelikle her hurda demir türü, farklı alım fiyatlarına sahiptir. Çünkü bu hurda demirlerin talep edilmesi ve özellikleri birbirinden farklıdır. Firmamız, Beşiktaş hurda demir alım fiyatları belirlenmeden önce piyasayı analiz etmektedir. Bununla birlikte en doğru fiyatlardan hurda demir alımı yapılmaktadır.

 • Beşiktaş DKP hurda demir kg fiyatları,
 • Beşiktaş bonus hurda demir kg fiyatları,
 • Beşiktaş ekstra hurda demir kg fiyatları,
 • Beşiktaş karışık hurda kg fiyatları,
 • Beşiktaş inşaat yıkım hurdası kg fiyatları,
 • Beşiktaş ağır tonajlı makine hurdası kilo fiyatları,

Hurda demir fiyatı en yüksek olan Beşiktaş hurda demir alan firma, Hürmetsan Metal’dir. Yukarıdaki hurda demir türlerinin yanı sıra, alımını yaptığımız başka hurda demirler de bulunmaktadır. Başta da belirttiğimiz gibi içeriğinde demir bulunan bütün hurdalar, firmamızın alabileceği hurdalardır. Beşiktaş güncel hurda demir fiyatları için yüksek kg fiyatları arayanlar, zaman kaybetmeden firmamızı tercih etmelidir. Çünkü en güncel ve en yüksek fiyatlar Hürmetsan Metal tarafından sunulmaktadır.

Beşiktaş’da Hurda Sarı Alımı Yapan Firmalar

Beşiktaş’da hurda sarı alımı yapmak dolaylı yoldan bir çok sektöre hammadde sağlamak anlamına gelmektedir.Beşiktaş’da sizlerden alınan hurda sarılar, tarafımızca geri dönüşüme gönderilmekte ve yeniden kullanılabilir hammaddeler oluşturulmaktadır. Bu hammaddeler de sektörlere kazandırılarak hammadde tasarrufunun sağlanabilmesi kolaylaşmaktadır.

Hürmetsan Metal, Beşiktaş hurda sarı alımı için tercih edebileceğiniz en avantajlı firmadır. Bunun nedeni ise firmamızın bulunabilecek en yüksek hurda sarı fiyatlarına sahip olmasıdır. Her zaman belirttiğimiz gibi bu avantajımız bütün hurdalar için geçerlidir. Beşiktaş hurda sarı fiyatları, detaylı analizler sonucunda belirlenmektedir. Amacımız, en doğru fiyatlardan Beşiktaş’da hurda sarı satışı yapmanızı sağlamaktır. Bundan dolayı firmamızın her hizmeti titizlikle tamamlanmakta ve memnuniyetiniz sağlanmaktadır. 

Beşiktaş kızıl sarı hurdası,sarı hurda araiş MS-70, sarı hurda araiş MS-64, sarı hurda çubuk ucu parça, sarı hurda kırkambar vana musluk, hurda su saati, sarı hurda radyatör, hurda fosfor bronz araiş en çok alımı yapılan hurda sarı türleri arasındadır. Beşiktaş hurdacı firmamız, eksiksiz olarak bu hurda türlerini alarak sizlere hurda sarı kg fiyatı olarak yüksek fiyatlar sunmaktadır.

Hurda sarı alan Beşiktaş hurdacılar arasında güncel hurda sarı fiyatı sunan hürmetsan metal daima en yüksek fiyattan sarı hurdası almaktadır. Toplu ve tonajlı sarı hurdalar için daha fazla kg fiyatlandırması yapıyoruz. Beşiktaş’da hurda sarı satmak için firmamızla iletişime geçerek elinizdeki sarı hurdaların çeşidine göre piyasanın  en yüksek fiyatını firmamızdan alabilirsiniz.

 • Beşiktaş Hurda Kızıl Sarı Alımı,
 • Beşiktaş Hurda Kızıl Sarı Talaş Alımı,
 • Beşiktaş Hurda Pirinç Sarı Alımı,
 • Beşiktaş Hurda Su Saati Alımı,
 • Beşiktaş Hurda Çubuk Sarı Alımı,
 • Beşiktaş Hurda Sarı Batarya Musluk Vana Alımı,
 • Beşiktaş Hurda Sarı Talaş Alımı,
 • Beşiktaş Hurda Sarı Dişli Alımı,
 • Beşiktaş Hurda Karışık Sarı Alımı,

Beşiktaş hurdacı firmamız tarafından her nevi sarı hurdası alınmaktadır. Beşiktaş hurdacı firmamız hurda sarı ve sarı talaşı için sizlere yüksek kg fiyatı sunmakta olup en kısa sürede alım işlemi yapmaktadır. Her çeşit sarı hurdalar Beşiktaş’da tüm semtlerden adresinizden tartım yapılarak yüksek kilo fiyatından alınmakta olup nakit ödemesi anında tarafınıza ödenmektedir.

Beşiktaş Güncel Hurda Bakır Fiyatları

Bakır, çok yönlü bir metaldir. Her alanda kullanılabilen bakır, özellikle alaşım yapımında kullanılmaktadır. Çok değerli alaşımların birçoğunda bakırın kullanıldığı görülmektedir. Bakırın bu özellikleri, Beşiktaş güncel hurda bakır fiyat listesini de önemli ölçüde etkilemiştir. Çünkü hurda bakır, en değerli hurda türleri arasındadır.

Beşiktaş hurda bakır alımı için sıkça tercih edilen firmamız, fiyat konusunda size çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Aslında fiyat avantajımız, alımı yapılan bütün hurda çeşitleri için geçerlidir. Bütün hurdalar güncel fiyat üzerinden alınmaktadır. Beşiktaş’da Bakır hurdası alım fiyatları, alımı yapılan türe göre değişmektedir. Dolayısıyla;

 • Beşiktaş soyma bakır hurdası fiyatı,
 • Beşiktaş hurda yanık bakır kg fiyatı,
 • Beşiktaş lama bakır hurdası fiyatı,
 • Beşiktaş kırkambar bakır hurdası fiyatı,
 • Beşiktaş hurda karışık bakır kg fiyatı,
 • Beşiktaş TTR bakır hurdası fiyatı,
 • Beşiktaş bakır talaş hurdası fiyatı,   

Hurda bakır fiyatı çeşidine göre farklı seviyelerde olmaktadır. Beşiktaş hurda bakır kg fiyatı ile adından sıkça söz ettiren firmamız, tonajlı alımlar da yapabilmektedir. Kısacası Beşiktaş hurdacı firmamız için alınacak olan hurdanın miktarının bir önemi bulunmamaktadır. Beşiktaş tonajlı hurda bakır alımı yapabilen firmamız, kilogramlı alımlar da yapabilmektedir. Bu konuda müşterilerimize herhangi bir sıkıntı yaşatılmamaktadır.

Hizmet anlayışımızdaki bu kaliteyle beraber, müşteri memnuniyetimizin ciddi seviyelerde olduğu da unutulmamalıdır.  Beşiktaş’da hurda bakır alımı yapan hürmetsan metal yüksek fiyat teklifi ile Beşiktaş’da en çok tercih edilen hurdacı firmasıdır. Bakır hurdalar adresinizden firmamız tarafından alınmakta olup yerinde nakit ödemesi yapılmaktadır. Her nevi bakır hurdası alan Hürmetsan metal tonajlı hurda bakırlar için daha fazla kilogram fiyatı vermektedir.

Beşiktaş hurda soyma bakır kg fiyatı en yüksek olan bakır çeşididir. Beşiktaş’da alınan hurda kırkambar bakır türleri klima borusu,yanık bakır,sac bakır,içten şaseli bakır teller,kalay kaplama bakır gibi türlerdir. Kırkambar bakır piyasada daima soyma bakır fiyatının altında bir fiyata sahiptir. Hürmetsan metal  iki farklı bakır hurda çeşidi için piyasanın%20 daha fazla üstünde kg fiyatı vermektedir.

Beşiktaş‘da Hurda Kurşun Alan Beşiktaş Hurdacılar

Kurşun, kullanım ömrü uzun olan çoğu üründe kullanılabilmektedir. Kolay şekil alması sebebiyle özellikle; inşaat sektöründe, boru üretiminde, silah sanayisinde, endüstriyel üretim alanlarında kullanılmaktadır. Bu da hurda kurşunu geri dönüştürülmesi önemli olan bir hurda yapmaktadır.

Hürmetsan Metal, Beşiktaş hurda kurşun alımı ile birlikte geri dönüşüme ciddi katkılar vermektedir. Adresinize gelinerek alınan hurda kurşunlar, zaman kaybetmeden tartılmaktadır. Tartım ardından hurda satışı sonucundaki ödemeniz yapılmaktadır. Firmamızın dikkat çektiği bir diğer konu ödeme sistemidir.

Hürmetsan Metal, Beşiktaş hurdacı olarak uzun zamandan beri nakit ödeme kolaylığına sahiptir. Birlikte çalıştığımız çoğu müşterimiz de nakit ödeme seçeneğini tercih etmektedir. Özellikle bu dönemlerde nakit ödeme alabilme çok önemli bir konudur. Firmamız, yine müşterilerini düşünerek Beşiktaş hurda alımında nakit ödeme sistemini hayata geçirmiştir.

Beşiktaş güncel hurda kurşun fiyatları, hurda levha kurşun,hurda boru kurşun,hurda ağ kurşunu,hurda saçma kurşun,hurda duvar içi yalıtım kurşun, hurda çatı minare söküm kurşun türleri için farklı seviyelerdedir. Beşiktaş’da alınan bütün hurda kurşun türleri piyasanın en yüksek kg fiyatlarından alınmaktadır. Beşiktaş’ın her hangi bir yerinde firmamızdaki kadar yüksek fiyatlarla karşılaşmanız maalesef olanaksızdır. Bundan dolayı Beşiktaş en iyi hurdacı firması olarak Hürmetsan Metal gösterilmektedir.  

 • Beşiktaş hurda levha kurşun alımı,
 • Beşiktaş hurda cami minare söküm kurşunu alımı,
 • Beşiktaş hurda boru kurşun alımı,

Beşiktaş Size En Yakın Hurdacı

Beşiktaş hurda alımı yapan firmamız, bölgedeki her yerde hızlı alımlar gerçekleştirmektedir. Bu da herkese en yakın hurdacı firması olmamızla ilgilidir. Hürmetsan Metal, Beşiktaş’ın her yerinde alanında uzman çalışanlara sahiptir. Böylelikle Beşiktaş’da anında hurda alımları firmamız tarafından yapılmaktadır. Beşiktaş en yakın hurdacı firması olmamız, tercih edilme oranımızı da olumlu anlamda etkilemiştir. Kaliteli hizmet arayanlar firmamıza yönelmiş ve hurda satışından daha yüksek gelirler elde etmiştir.

Beşiktaş hurdacı anında hurda alımı yapmamızın yanında yapılan alımların hepsi adresinizden gerçekleştirilmektedir. Adresinize gelerek yapılan alımlar sonucunda nakit ödeme de daha kolay yapılmaktadır. Hürmetsan Metal, müşteri memnuniyeti adına her şeyi düşünmüş bir firma olarak hizmetlerini ve avantajlarını isteğe göre düzenlemiştir.

Böylelikle bütün hizmetlerimiz müşterilerimize uygun hâle getirilmiştir. Beşiktaş size en yakın hurdacı firmasını arıyorsanız, firmamıza danışmanızda yarar vardır. Böylelikle hızlı hurda alım işlemlerini anında başlatmanız mümkündür.

Beşiktaş Hurdacı Yüksek Fiyattan Hurda Çinko Alımı

Çinko, otomotiv sektöründen alaşım üretimine kadar çoğu alanda kullanılmaktadır. Firmamız, hurda çinko alımı işlerini önemsemektedir. Her miktardan hurda çinkoyu alabilen Hürmetsan, hurda çinko türünde de ayrım yapmamaktadır. Her türden ve her miktardan hurda çinko, tarafımızca alınmakta ve geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Yüksek fiyattan hurda çinko alımı için seçilebilecek firmalar bellidir. Bu firmalar arasındaki en yüksek fiyat da Hürmetsan Metal firmamızda bulunmaktadır.

Hurda alımları kapsamında bilmeniz gereken bütün bilgiler sizlere aktarılmaktadır. Böylelikle tamamen şeffaf bir hizmet anlayışı oluşmaktadır. Beşiktaş hurda çinko alımı sonrasında hemen tartım işlerine geçilmektedir. Tartım, firmamızın en titiz olduğu konular arasındadır. Hassas kantarlar yardımıyla tartılan hurdalarınız, fiyatlandırılmakta ve bu fiyatlar sizlere bildirilmektedir.

Beşiktaş güncel hurda fiyatı olarak en avantajlı fiyatlar Hürmetsan bünyesindedir.Hurda çatı çinkosu ve hurda çinko levha türleri istisnasız olarak yüksek fiyattan alınmaktadır. Ek olarak firmamız, Beşiktaş tonajlı hurda çinko alımı için sizlere normal fiyatlardan daha yüksek fiyatlar sunmaktadır. 

 • Beşiktaş hurda levha çinko alımı
 • Beşiktaş hurda çatı çinkosu alımı

Beşiktaş Hurda Paslanmaz Alımı

Beşiktaş hurdacı firması hürmetsan metal 304 kalite hurda paslanmaz, 316 kalite hurda paslanmaz, 430 kalite hurda paslanmaz ve benzeri türlerini Beşiktaş’da alım yapmaktadır. Beşiktaş’da hurda paslanmaz alan hurdacı arayanlar hemen firmamız ile iletişime geçerek en iyi ücrete hurda pazlanmaz satışı yapabilirler. Hürmetsan, yüksek fiyatlı Beşiktaş hurda paslanmaz alımları ile bilinmektedir. Fiyat avantajlarımız, hurda paslanmazın bütün türleri için geçerlidir. Firmamız tonajlı hurda alımlarına önem veren bir firmadır.

Bununla birlikte Beşiktaş tonajlı hurda paslanmaz alımı, firmamız tarafından sorunsuz bir şekilde yapılabilmektedir. Hürmetsan Metal, yalnızca tonajlı alımlar yapmamaktadır. Bunun yanı sıra, az miktarlardaki hurdalar da firmamız tarafından alınabilmektedir. Çünkü firmamız, kurulduğu günden beri her kesime hitap etmeyi amaçlamıştır. Nitekim bu amaca ulaşan firmamız, miktar ayrımı yapmadığı gibi hurda türü ayrımı da yapmamaktadır.

Beşiktaş tonajlı hurda krom alımı, ekstra olarak yüksek fiyatlardan yapılmaktadır. Hürmetsan metal firmamız özellikle toplu alımlara önem vermekte olup tonaj fiyatları için daha yüksek kg fiyatları belirlemiştir. Beşiktaş’da hurda paslanmaz 310 kalite, 316 kalite,304 kalite, 430 kalite, 201 kalite,202 kalite paslanmaz hurdaları yüksek ücrete alıyoruz.

 • Beşiktaş hurda paslanmaz 304 krom alımı,
 • Beşiktaş hurda paslanmaz 304 krom talaşı alımı,
 • Beşiktaş hurda paslanmaz 316 krom alımı,
 • Beşiktaş hurda paslanmaz 316 krom taşı alımı,
 • Beşiktaş hurda paslanmaz 310 krom alımı,
 • Beşiktaş hurda paslanmaz 310 krom talaşı alımı,
 • Beşiktaş hurda paslanmaz 201 krom alımı,
 • Beşiktaş hurda paslanmaz 202 krom alımı,

Tonajlı şekilde gerçekleştirildiği gibi, fiyat konusunda da müşterilerimizin beklentileri karşılanmaktadır. En yüksek Beşiktaş güncel hurda paslanmaz fiyatları için firmamızın tercih edilmesi memnuniyetiniz için önemlidir. Çünkü tarafımızca belirlenen fiyatlar, yalnızca Beşiktaş’ın değil sektörün en avantajlı fiyatlarıdır. 

Beşiktaş Hurda Alüminyum KG Fiyatı

Geri dönüşüm için hurda alüminyumun önemi çok büyüktür. Firmamız Beşiktaş’da her bölgeden hurda alüminyumun alımını yapmaktadır. Kendi araçlarımız yardımıyla yapılan alımlar, tamamen uzmanlık çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Uzman çalışanlarımız, Beşiktaş hurda alüminyum alımı işlerini kısa süre içerisinde tamamlamaktadır.

Alımını yaptığımız onlarca tür hurda alüminyum vardır. Bu türler; hurda alüminyum tel, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum bakırlı petek olarak sıralanabilir. Bu türlerin hurda alüminyum kg fiyatları da oldukça avantajlıdır. Beşiktaş hurdacı firmamız, fiyat konusunda size büyük avantaj sağlayarak gelirinizi büyük ölçüde arttırmaktadır.

Beşiktaş’da yüksek ücretten hurda alüminyum alımlarının adresi Hürmetsan Metal’dir. Beşiktaş anında hurda alımı ile ödemeleriniz de hızlı şekilde yapılmaktadır. Hurda alüminyumlarını satmak ve anında ödeme almak isteyenler, Beşiktaş hurda alüminyum satışı için firmamızı tercih etmelidir. Beşiktaş’da hurda alüminyum alan hürmetsan metal hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum talaşı, hurda panel alüminyum, hurda alüminyum piston,hurda alüminyum havai hat ve benzeri alüminyum hurdaları alım yapmaktadır.

 • Beşiktaş hurda karışık alüminyum alımı
 • Beşiktaş hurda sert alüminyum alımı
 • Beşiktaş hurda alüminyum jant alımı
 • Beşiktaş alüminyum hurda kalıp alımı
 • Beşiktaş hurda alüminyum profil alımı
 • Beşiktaş hurda alüminyum kapı pencere alımı
 • Beşiktaş hurda alüminyum bakırlı petek alımı
 • Beşiktaş hurda alüminyum ofset matbaa alımı
 • Beşiktaş hurda alüminyum tel alımı

Hürmetsan metal Beşiktaş hurdacı firmanız olarak her nevi alüminyum hurdaları güncel fiyattan adresinizden gelip almaktadır. Beşiktaş’da hurda alüminyum alan hurdacı firması arayışında olanlar hemen firmamız ile iletişime geçerek ellerindeki hurda alüminyumların çeşidine göre en yüksek ücreti firmamızdan talep edebilirler. Beşiktaş hurdacı firmanız güncel hurda alüminyum alım fiyatlarını her an güncellemekte olup değerinden satış yapmanızı sağlamaktadır.

Beşiktaş Hurda Zamak Alan Hürmetsan Metal

Önemli bir alaşım olan zamak, hurda olarak da değerlidir. Hürmetsan, zamak hurdası alımları yaparak hammadde alaşım tasarrufu sağlamaktadır. Geri dönüşüm, özellikle Türkiye gibi üretimin önemsendiği ülkeler için önemli bir konudur. Dolayısıyla firmamız tarafından her nevi hurda alımı yapılabilmektedir. Bu hurdalardan biri de hurda zamaktır.

Bölge içerisindeki alımlar her zaman değerinden ve değerinin üstünden fiyatlarla yapılmaktadır. Beşiktaş hurda zamak fiyatları da yüksek fiyat anlayışıyla Hürmetsan tarafından belirlenmektedir. Hurda zamak olarak bilinen, hurda zamak imalat ve hurda antimon türleri bulunmaktadır.

Beşiktaş hurda alım firması olarak firmamız, iki hurda zamak türünü de başarıyla almaktadır. Zaman kaybetmenizin engellenmesi adına olabilecek en hızlı şekilde alımlar gerçekleştirilmektedir. Beşiktaş en hızlı hurda alımı hizmetinin başlatılması adına firmamız bir telefon kadar uzağınızdadır.

 • Beşiktaş hurdacı hurda zamak alımı,
 • Beşiktaş hurdacı zamak hurdası fiyatı,

Beşiktaş Hurda Kablo kilogram Fiyatı

Beşiktaş hurdacı firmanız olarak her nevi hurda kabloları yüksek fiyat garantisiyle alıyoruz. Beşiktaş hurdacı firmanız hürmetsan metal bütün hurda kablo çeşitleri için piyasanın en yüksek kg ücretini ödemektedir. Hurda kablolar içeriğinde bakır olması dolayısıyla en değerli hurda çeşidi olarak bilinmektedir. Bütün teknolojik ürünlerin içeriğinde kablo kullanımına rastlamak mümkündür.

Dolayısıyla Beşiktaş hurda kablo alımları, özellikle teknoloji sektörü açısından önemlidir. Bilinen birçok hurda kablo türü bulunmaktadır. Bu hurda kablo türlerinin fiyatları, birbirinden bağımsız olarak değişmektedir.Piyasa standartları baz alınarak belirlenen Beşiktaş hurda kablo alım fiyatları, hurdacıdan hurdacıya değişmektedir.

En büyük önceliğiniz ise hurda kablo alımı için yüksek fiyat sağlayabilen firmalarla çalışmanız olmalıdır. Bu şartlara uyan firmaların başında da Beşiktaş hurda kablo alan hurdacı firmamız hürmetsan metal gelmektedir. Hürmetsan metal bütün hurda kablo çeşitlerini Beşiktaş’da en iyi ücrete alan hurdacı firmasıdır.

 • Beşiktaş hurda karışık kablo alımı,
 • Beşiktaş hurda antigron kablo alımı,
 • Beşiktaş hurda tek damar kalın iç tesisat kablosu alımı,
 • Beşiktaş hurda yer altı enerji kablosu alımı,
 • Beşiktaş’da TTR hurda kablo alan hurdacı,
 • Beşiktaş’da hurda çelik zırhlı kablo alan hurdacı,
 • Beşiktaş hurda fare yemez kablo alımı,

İçin tercih edebileceğiniz en iyi Beşiktaş hurdacı firmasıdır. Kg ve tonaj bazında fiyatlandırmalara sahip olan firmamız, fiyat konusunda da sizlere belli başlı avantajlar sağlamaktadır. Beşiktaş hurda kablo kg fiyatı olarak en yüksek fiyatlara sahip olan firmamız, bu avantajı tonaj fiyatlarında da geçerli tutmuştur. Bu durumda yüksek gelir elde etmeniz için yalnızca tonajlı satış yapmanıza gerek yoktur.

Firmamızı tercih ettiğiniz her durumda, hurda kablo satışlarınızdan ciddi gelir elde etmeniz kesindir.  Beşiktaş hurda kablo alımı yapan firmalar arasında hürmetsan metal hurdacılık kablo hurdalarınız için size en yüksek fiyattan nakit ödeme yapmaktadır. Hürmetsan metal hurdacılık firmamız tarafından piyasadan toplanan kablolar kendi kablo kırım ve ayrıştırma tesisimizde pilastiğin bakırdan ayrıştırılması yapılmaktadır.

Hurda kablo kırımı yapan hurdacı firmanız olarak bu sayede piyasanın en yüksek hurda kablo fiyatını sizlere sunuyoruz.Elinizdeki satmanız gereken hurda kablonun bakır oranı hakkında bilgi almak için firmamızı dilediğiniz gün ve saat içinde arayıp bilgi alabilirsiniz. Hurda kablo analizi ve yüzdelik bakır oranı hakkında firmamıza whatsaptan  resim atarak anında bilgi alabilirsiniz.

Satmanız gereken hurda kablonun %…. oranda bakır verdiği firmamız tarfından net olarak belirlenmekte olup anında kg fiyatlandırılması yapılmaktadır. Örneğin elinizdeki hurda kablonun analiz sonucu %89 oranında bakır vermesi durumunda; 89 çarpı ….. bakır fiyatı eşittir çıkan sonucun tekrar 100’e bölünmesi halinde çıkan rakam elinizdeki kablonun soyulmamış halinin net 1kg fiyatıdır. Her çeşit hurda kablonun yüzdelik bakır oranı diğer çeşide göre farlılık göstermektedir.

Hürmetsan metal hurda kablo piyasasında senelerin vermiş olduğu tecrube ile bir çok kablo çeşidinin hangi oranlarda bakır verdiğini gözlemleyerek anlamaktadır. Firmamız hurda kablo sektöründe yılların vermiş olduğu tecrube ile bakır telleri kaplayan plastik çeşidinin ağırlık oranlarını dahi en iyi şekilde hesaplamaktadır. Buna bir örnek vermek gerekir ise…

 • Bakır 6’lık tel kablo ( dış kısmı pvc plastik kablama ); Net: 1.000 kg = 1 ton
 • Bakır 6’lık tel kablo ( dış kısmı avrupa plastik kaplama ); Net: 1.000 kg = 1 ton

Yukarıdaki hurda kabloların iç kısmındaki bakır teller aynı kalınlıkta olmasına rağmen;

 Dış kablamasıyla beraber aynı kilolarda olan iki tür kablolar arasında avrupa plastikten kaplama kablonun bakır kg oranı diğerinden daha fazladır. Sizlerde elinizdeki hurda kablonun en iyi ücrete satışını yapmak için firmamızla doğrudan iletişime geçebilir ve en iyi hurda kablo teklifimizi alabilirsiniz.

Beşiktaş Hurda Beyaz Kağıt Alan Hurdacı Firması

Beşiktaş içerisindeki hizmetlerine devam eden firmamız, hurda beyaz kağıt alımları ile hizmetlerini sürdürmektedir. Beyaz kağıt, geri dönüşüm için önemli bir yere sahiptir. Bilindiği gibi kağıt, ağaçların kesilmesiyle elde edilmektedir. Bunun önlenebilmesi adına da beyaz kağıt geri dönüşümü son derece önemlidir. Hürmetsan Metal, her türlü hurdanın geri dönüşümüne önem vermektedir.

Bu durumda akla gelebilecek her türden beyaz kağıt hurdası, Beşiktaş hurdacı firmamız tarafından alınmaktadır. Güncel hurda kağıt fiyatları için firmamızın belirlemiş olduğu taban ve tavan fiyatlar bulunmaktadır. Taban fiyatlarımız bile piyasa standartlarının üstünde bir fiyattadır. Bu durumda fiyatlarımız konusunda her müşterimiz firmamızdan memnundur.

Hurda arşiv kağıt, hurda okul kitabı, hurda a4 fotokopi kağıdı gibi kağıt hurdaları Hürmetsan tarafından alınmaktadır. Beşiktaş hurda kağıt kg fiyatı olarak bu türlerin en avantajlı alım fiyatları, firmamızda mevcuttur. Dolayısıyla iyi hizmeti uzakta aramanıza gerek yoktur. 

 • Beşiktaş hurda okul kitabı alımı,
 • Beşiktaş hurda kağıt imhası yapan firmalar,
 • Beşiktaş hurda arşiv imha geridönüşüm,
 • Beşiktaş hurda arşiv kağıtları alan firmalar,
 • Beşiktaş hurda A4 kağıdı kg fiyatı,
 • Beşiktaş’da hurda kağıtın kilosu ne kadar,

Beşiktaş hurdacı firmamız Beşiktaş’da okullardan toplu olarak ders kitabı, arşiv, sınav kağıtları gibi toplu ve yüksek kilolarda olan kağıt hurdaları alım yapmaktadır. Beşiktaş hurdacı firmamızı sadece tonajlı alımlar için tercih edebilirsiniz.

Beşiktaş hurdacı firmamız Hürmetsan metal Beşiktaş’da hurda arşiv imha,hurda dosya imha,hurda evrak imhası ve benzeri kağıt imha ve geridönüşüm işlerinizi yapmaktadır. Beşiktaş hurdacı firmamızı arayıp satmak istediğiniz hurda kağıtların kg fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Beşiktaş’da Her Mahalleden Hurda Alımı Yapıyoruz

Hürmetsan Metal’in en büyük özelliği müşteri dostu olmasıdır. Müşteri memnuniyetimizdeki yükseklik, sektörün en iyi firmalarından olduğumuzu göstermektedir. Adresten hurda alımı  uzun süreden beri firmamızda sunulan bir avantajdır. Beşiktaş hurdacı firmamızı tercih eden herkes, bu avantajlarımızdan sorunsuz şekilde yararlanabilmektedir.

Her türlü hurda alımı adresinizden yapabilen Beşiktaş hurdacı firmamız, kendi araçlarıyla alım işlerini gerçekleştirmektedir. Uzman kadromuz, alım işlerinde bir sıkıntı yaşanması riskini sıfıra indirmektedir. Böylelikle müşterilerimiz de hizmetlerimiz sonucunda mağdur durumda olmamaktadır.

Beşiktaş tonajlı hurda alımları da adresinizden yapılabilmektedir. Yerinden hurda alımı için her hangi bir kg veya tonaj sınırlaması bulunmamaktadır. Herkesin iyi hizmetlerden yararlanmasını hedefleyen firmamız, hiçbir avantajına bir kısıtlama getirmemektedir. Böylelikle herkes, avantajlarımızdan eşit şartlar altında yararlanabilmektedir.  

Beşiktaş Her Nevi Hurda Alan Hurdacı

Firmamızın en büyük özelliklerinden biri Beşiktaş her nevi hurda alımı yapabilmesidir. Bu durum, firmamızın hurda türü ayırt etmeden alım yaptığını göstermektedir. Bilindiği gibi bu dönemde avantajlı hurdacılarla çalışmak oldukça önemli bir konudur. Firmamızın tek avantajı da her türden hurda alımı yapması değildir.

Bunun yanı sıra başta da belirttiğimiz gibi; yüksek fiyattan hurda alımı, yerinden hurda alımı, anında hurda alımı gibi avantajlarımız da mevcuttur. Bütün bu avantajların tek bir Beşiktaş hurdacı firmasında toplanması zor görülecek bir durumdur. Firmamız da bütün avantajları birleştirerek en iyi hizmeti almanızı kolaylaştırmıştır.

Beşiktaş hurda alımları kapsamında;

 • Beşiktaş hurdacı hurda demir alımı,
 • Beşiktaş hurdacı hurda bakır alımı,
 • Beşiktaş hurdacı hurda alüminyum alımı,
 • Beşiktaş hurdacı hurda sarı alımı,
 • Beşiktaş hurdacı hurda paslanmaz alımı,
 • Beşiktaş hurdacı hurda kablo alımı,
 • Beşiktaş hurdacı hurda kurşun alımı,
 • Beşiktaş hurdacı hurda çinko alımı
 • Beşiktaş hurdacı hurda beyaz kağıt alımı

Gibi bütün hurda türleri firmamız tarafından aynı gün içinde alınmaktadır. Yukarıda saydığımız hurda türlerinin çeşitli alt türleri de bulunmaktadır. Beşiktaş hurda kg fiyatları kapsamında bu hurda türleri de Hürmetsan tarafından aynı gün içerisinde alınabilme olanağına sahiptir. 

Beşiktaş Hurdacı Tonajlı Hurda Alımı yapıyoruz

Firmamız tarafından yapılan alımların büyük bir bölümünü tonajlı hurda alımları oluşturmaktadır. Tonajlı alımlar sonucunda geri dönüşüme daha fazla hurda kazandırılmaktadır. Bununla birlikte geri dönüştürülen ürünlerin fazlalaşması amaçlanmaktadır. Bilindiği gibi bütün sektörlerin belirli bir hammadde ihtiyacı vardır.

Bu hammadde ihtiyacının hızlı şekilde kapanabilmesi de Beşiktaş tonajlı hurda alımı ile mümkündür. Firmamız, yalnızca tonajlı alım yapmamaktadır. Her miktardan hurdanız, firmamıza rahatlıkla satılabilmektedir. Hürmetsan Metal, yalnızca tonajlı alım yapıyoruz diye kimseyi şartlamamaktadır.

Beşiktaş hurda alım firmamızın bir diğer avantajı, tonajlı alımlar için geçerlidir. Tonajlı alımlarda, daha yüksek hurda fiyatları almanız mümkündür.Yüksek miktarda olan hurdalar için ekstra hurda ücreti ödemekteyiz. Tonajlı ve toplu hurda satmak için firmamızı arayanlar ellerindeki hurdaların yüksek tonajlı olduğu bilgisini vermeleri durumunda yüksek fiyat avantajımızdan yararlanabilirler.

 Beşiktaş her türden hurda alımı için tercih edebileceğiniz firmamız, hurda fark etmeksizin tonajlı alımlarda bulabileceğiniz en yüksek fiyatları sizlere sunmaktadır. Hürmetsan Metal ile iletişime geçilmesi durumunda, hurda alım işleri anında başlatılmakta ve zaman kaybetmeden ödemeleriniz tamamlanmaktadır. 

Beşiktaş 2.el Metal Raf Alan Hurdacı Hürmetsan Metal

Hürmetsan Metal, Beşiktaş’da elinizde bulunan metal rafları alarak bunları en iyi şekilde değerlendirmektedir. Beşiktaş metal raf alan hurdacı firmamız, bu raflar için sizlere en yüksek fiyatı sunmaktadır. Müşteri memnuniyetimizin yüksek olmasının en büyük destekleyicisi fiyat avantajımızdır. Uzun senelerden beri firmamızda sunulan fiyat avantajı, Beşiktaş metal raf alımı için de geçerlidir.

Bu avantajdan yararlanabilmeniz ise yalnızca Hürmetsan Metal’i tercih etmenizle mümkün olmaktadır. Beşiktaş’da deponuzda atıl durumda bulunan veya değiştirmek istediğiniz metal raflar, adresinizden alınmakta ve satış için ekstra bir uğraş sergilemeniz önlenmektedir. Müşteri rahatlığına önem veren Beşiktaş hurdacı firmamız, her işi alanında uzman olan çalışanlarıyla halletmektedir.

Bölge içerisinde alınan metal raflar, araçlarımıza yüklenerek tartıma gönderilmektedir. Tartım sonrası net belirlenen rafların kilosu daha önce anlaşılan kg fiyatından sizlerin isteği doğrultusunda nakit olarak elden veya istenilen hesaba ücreti ödenmektedir. Beşiktaş çelik raf alım fiyatı bakımından her durumda yüksek fiyat alacağınızın en büyük garantisi Hürmetsan Metal’dir.

Beşiktaş metal raf alımları için size daha yüksek fiyat sunan başka bir hurdacı bulunmamaktadır. Hürmetsan metal Beşiktaş 2.el çelik raf alımı,2.arşiv raf alımı,2.el depo rafı alımı,2.el ağır yük rafı alımı,2.el depo raf sistemleri alımı,2.el yan yana raf sistemleri,çıkma palet raf sistemleri gibi metal rafların alımını yapıyoruz.

Beşiktaş’da raf alan firmalar arasında Hürmetsan metal her tonajdan ve her miktardan rafların alımını yapmaktadır. Toplu raf alımına önem veren firmamız toptan raflarınız için daha fazla raf ücreti teklifi vermektedir, Yüksek fiyattan raf satışı yapmak için Hürmetsan metal ile günün her saatinde iletişime geçerek kendinize en iyi ücreti firmamızdan alabilirsiniz.

Beşiktaş’da 2.el Raf Alan Firma Hürmetsan Metal

 • Beşiktaş Çelik Raf Alımı,
 • Beşiktaş Mini Yük Raf Alımı,
 • Beşiktaş ağır Yük Raf Alımı,
 • Beşiktaş Depo Raf Sistemleri Alımı,
 • Beşiktaş Metal Arşiv Rafı Alımı,
 • Beşiktaş Market Raf Alımı,
 • Beşiktaş Çıkma Raf Alımı,
 • Beşiktaş 2.el raf alımı,

Gibi hizmetler vermekte olup rafların sökümü, taşınması, yüklenmesi, tartım gibi işlerinizi alanında uzman çalışanları ile yapmaktadır. Beşiktaş raf alan yerler arasında sizlere en iyi raf fiyatı sunan Hürmetsan metal tüm metal rafları en iyi ücrete adresinizden teslim almaktadır.

2.el raf ve hurda raf satışı için firmamızı tercih edenler en iyi ücrete firmamıza raf satışı gerçekleştirmektedir. Firmamız ek olarak raf hurdası alımı da yapmakta olup tüm raf satış işlerinizi aynı anda tamamlamaktadır.

Beşiktaş 2.el Çıkma Sandviç Panel Alan Hurdacı

Beşiktaş bölgesinde ikinci el sandviç panel alımıhizmetlerine sahip olan firmamız, adresinize gelerek çıkma sandviç panellerinizi almaktadır. Firmamız için alınacak çıkma sandviç panellerinizin miktarının önemi yoktur. Çünkü firmamız her miktardan çıkma sandviç panel alabilmektedir.

İsteğiniz doğrultusunda Beşiktaş toplu çıkma sandviç panel alımı da yapabilen firmamız, miktar konusunda herhangi bir sınırlamaya sahip değildir. Sonuç olarak her miktardan çıkma sandviç panel, firmamızca yüksek fiyattan değerlendirilmektedir.

Çıkma sandviç panel fiyatları, kilogram üzerinden hesaplanabileceği gibi metrekare üzerinden de hesaplanmaktadır. Firmamız her fiyat hesaplamasında yüksek gelir elde etmenizi hedeflemektedir. Çıkma sandviç paneller, kullanım amacına göre farklı türlerde olmaktadır. Bu türlerin fiyatlandırmaları da farklılık göstermektedir.

Beşiktaş hurdacı firmamız, her çıkma sandviç panel türünü yüksek metrekare fiyatları üzerinden almaktadır. Panelleri yerinden alan firmamız, panel satışı için ekstra çaba göstermenizi de engellemektedir. Bu özelliğimiz, müşterilerimize verdiğimiz önemi yansıtmaktadır.

 • Beşiktaş Çıkma Çatı Paneli Alımı,
 • Beşiktaş Çıkma Taş Yünü Panel Alımı,
 • Beşiktaş Çıkma Alüminyum Sandviç Panel Alımı,
 • Beşiktaş Çıkma Demir Sac Panel Alımı,
 • Beşiktaş 2.el Çıkma Panel Fiyatları,
 • Beşiktaş defolu sandviç panel alan hurdacı,

Çıkma çatı paneli alan Hürmetsan metal söküm ve çatıdan indirme işlerinizi kendi uzman çalışanları ile gerçekleştirmektedir. Çatı paneli sökümü yapan firmalar arasında sizlerde firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Çatı paneli fiyatı panellerin uzunluk ölçüsü miktarı ve kullanılabilirlik durumuna göre değişkenlik gösterebilir.

Hürmetsan metal çıkma sandviç panel alan hurdacı firmanız olarak panellerin durumuna göre piyasanın en yüksek fiyatından panellerinizi nakit olarak alım yapmaktadır. Sizlerde firmamız ile iletişime geçerek en yüksek fiyata 2.el panel satışı yapabilirsiniz. 2.el panel piyasa fiyatları hakkında firmamızı arayıp istediğiniz an fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz.

Beşiktaş Fabrika Yıkım Sökümü Yapan Hurdacı

Beşiktaş bölgesinde sunduğumuz hizmetlerin büyük bir çoğunluğunu fabrika yıkım söküm hizmetleri oluşturmaktadır. Bu da Beşiktaş fabrika yıkım söküm işlerinin ne kadar önemli olduğunu bizlere göstermektedir. Yıkım söküm sonucunda çok sayıda hurda türü oluşmaktadır. Bu hurdalar da eksiksiz olarak firmamız tarafından alınmaktadır. Yıkım söküm konusunda tecrübeli olan Hürmetsan Metal, bu işlem için alanında uzman olan bir ekibe sahiptir.

Bununla birlikte yıkım söküm işlerinde asla hataya yer yoktur. Beşiktaş yıkım söküm hizmetleri kapsamında birçok fabrikaya hizmet sağlayan firmamız, öncelikle fabrikada gerekli incelemeler gerçekleştirmektedir. Bu incelemelerle beraber yıkım söküm için en doğru proje hazırlanmaktadır.

İşini sağlama alan Hürmetsan Metal, hizmet sırasında sorun oluşmasını yüzde yüz şekilde engellemektedir. Fabrika yıkım söküm işleri sonucunda özellikle endüstriyel malzemeler ön plana çıkmaktadır. Bunun yanı sıra fabrika bünyesinde kullanılan ağır makineler de bulunmaktadır.

Firmamız için her zamanki gibi hurda türü ayrımı söz konusu olmamaktadır. Yıkım söküm hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimiz, oluşabilecek bütün hurdalarını bizlere yüksek fiyattan satma avantajına sahiptir. Beşiktaş hurda alım firmamız, yıkım söküm hurdalarının alımını anında yapmakta ve ödemenizi de anında tarafınıza iletmektedir. 

Hürmetsan Metal Beşiktaş Hurdacılık Hizmetlerimiz
 • Beşiktaş Güncel Fiyattan Hurda Alımı,
 • Beşiktaş 2.el Çelik Raf Sistemleri Alımı,
 • Beşiktaş 2.el Çıkma Sandviç Panel Alımı,
 • Beşiktaş Çelik Çatı Sökümü,
 • Beşiktaş Çelik Konstrüksiyon Yapıların Sökümü,
 • Beşiktaş Fabrika Yıkım Söküm İşleri,
 • Beşiktaş Paslanmaz Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı,
 • Beşiktaş Otel Malzemeleri Alımı ,Chiller Gurubu,Klimalar,Mutfak ve Restaurant Ekipmanları ve Benzerleri,
 • Beşiktaş Çelik Çatı Sistemleri,Çelik Makas,NPI Demiri,NPU Demiri ve Benzeri Malzemeler,
 • Beşiktaş Çıkma Çatı Sacı,Çıkma Trapez Sac,Çıkma Oluklu Sac,Çıkma Galveniz Çatı Sacları Alımı,
 • Beşiktaş Komple Bina,Site,Konut Söküm İşleri, 2.el Pimapen Kapı Pencereler ve Benzeri,
 • Beşiktaş Depo, Hangar,Prefabrik Yapıların Sökümü ve Söküm Sonucunda Çıkan Malzeme ve Hurdaların Alımı,
 • Beşiktaş Şantiye Sökümü,Şantiye Hurdası,Şantiye Temizliği gibi Hizmetler veriyoruz,
 • Beşiktaş Hurda Demir, Sarı, Kablo, Alüminyum, Çinko, Bakır, Paslanmaz, Nikel, Zamak, Bronz, Kurşun, Kağıt, Plastik, Pimapen, Alkopat ve benzeri hurda alımı,
 • Beşiktaş Elektronik bakır sargılı motor, Trafo hurdası, Asansör motoru, Dalgıç motoru, Bilgisayar kasası ( toplu ) hurdası, toplu Redüktör hurdası ve benzeri hurda alımı,

NOT: Hürmetsan metal Beşiktaş’da hurda ev eşyası, hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, kanepe, koltuk,çekyat,evde birikim yapılan hurda eşyaların alımını yapmamaktadır. Kereste, tahta,parke,mutfak dolabı,cam hurdası, ahşaab eşyaların alımını yapmıyoruz.

Hemen Ara Fiyat Al