Avcılar hurdacı

Avcılar Hurdacı

Avcılar hurdacı firmanız olarak hurda demir, hurda bakır, sarı, kablo, alüminyum, paslanmaz, kurşun, çinko, akü, nikel, bronz, zamak, krom, plastik, kağıt, naylon, pimapen, pimaş, titanyum, kalay, elmas ucu ve benzeri hurdalar hürmetsan metal tarafından alınmaktadır. Her nevi hurda alımı ve 2.el raf alımı, çatı paneli, trapez sac, profil, çesan, çatı makası, oluklu çatı sacı alımı gibi hizmetlerimiz hakkında sayfamızdan tüm bilgelere ulaşabilirsiniz. Avcılar geridönüşüm firması olarak hurdacılık alanında tüm hizmetleri sunuyoruz.

Avcılar hurdacı firması olan Hürmetsan Metal’in en büyük amacı herkesin yüksek fiyattan hurda satmasını sağlayabilmektir. Firmamız, kurulduğu günden beri her zaman bu amaçta müşterilerine hizmet sağlamıştır. Bundan sonra da hizmet anlayışını değiştirmeyecek olan firmamız, her nevi hurdanızı yüksek fiyat üzerinden alarak yüksek gelir elde etmenizi kolaylaştırmaktadır.

Avcılar  hurdacı firmamız hurda demir, sarı, kablo, alüminyum, çinko, kurşun, bakır, bronz, nikel, kalay, zamak, beyaz kağıt ve benzeri hurdaları almaktayız. Avcılar’da fabrika yıkım söküm, çelik konstrüksiyon sökümü, çıkma sandviç panel alımı, metal raf alımı, çıkma çatı sacı alımı, trapez sac alımı gibi hizmetler veriyoruz. Avcılar geridönüşüm firmanız olarak sizlere günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Avcılar’da hurda alan firmalar arasında Hürmetsan metal’i tercih edenler ellerindeki hurdalar için en yüksek ücreti firmamızdan anında alabilirler.

Avcılar’da adresten hurda alımı yapan firmamız tartım sonrası nakit ödeme yapmaktadır. Hürmetsan metal tonajlı hurdalar için daha fazla kg fiyatı vermektedir. Güncel fiyattan hurda alan firmamız tüm hurdalar için piyasanın%20 daha fazla üstünde hurda ücreti ödemektedir. Hurda alımı ve hurda fiyatlandırması hakkında aşağıdaki yazımızdan gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Avcılar hurda alımı için son derece önemli bir bölgedir. Hürmetsan Metal, kaliteli hizmetleriyle birlikte bölge içerisindeki herkes tarafından tercih edilmeyi başarmıştır. Avcılar bölgesinde her türden hurda bulunmaktadır. Avcılar hurdacı firmamız da bütün hurdaların alımını tür fark etmeksizin gerçekleştirmektedir.

Avcılar’da hurda satmak için firmamızı tercih edecek olanlar, hurda miktarı konusunda da bir problem yaşamamaktadır. Çünkü firmamız, her miktardan hurdanın alımını bölge içerisinde gerçekleştirmektedir. Hurdalarını güvenli ve yüksek fiyatlı şekilde satmak isteyenler için Hürmetsan Metal, en iyi tercihtir. Avcılar hurdacı firmanız olarak hurda alımında tüm hurda çeşitleri için yüksek kg fiyatları sunuyoruz.

Avcılar’da hurda alan hurdacı firmaları arasında sizlere kesintisiz hizmet sunan Hürmetsan metal her nevi atık hurdaları adresinizden hassas kantarda tartım yaparak size verilen kg fiyatından alım yapmaktadır. Avcılar ve tüm mahalleleri için hizmet veren firmamız hurdacılık alanında nadir firmalardan biridir. Avcılar’da hurdanın kg fiyatı ne kadar? sorusu firmamızın sıklıkla karşılaştığı durumlardan biridir.

Müşteri memnuniyetini önemseyen hürmetsan metal Avcılar hurda fiyatları bakımından benzersiz hurda teklifi ile en çok tercih edilen Avcılar hurdacı firması olmayı başarmıştır. Avcılar’da hurda satmak için sizlerde Avcılar hurdacı firması olan hürmetsan metal ile doğrudan iletişime geçerek elinizdeki hurdalar için en iyi ücreti firmamızdan alabilirsiniz.

Avcılar Hurdacı Güncel Hurda Fiyatları

Avcılar hurdacı hurda fiyatları, belli başlı etkenlere göre değişmektedir. Hurda fiyatlarının değişmesinin en büyük etkenlerinden biri de hurda piyasasıdır. Sektör içerisinde hizmet veren her firma, piyasa şartlarını göz önünde bulundurarak kendine göre alım fiyatları belirlemektedir.

Bu durumda her hurdacının aynı alım fiyatlarına sahip olmasının imkânı yoktur. Zaten bu yüzden Avcılar hurdacı firmamız, hurda fiyatlarında ön plana çıkmaktadır. Yüksek fiyatlandırmaları sayesinde daha fazla gelir elde etmenizi sağlayan Hürmetsan firmamızın bu avantajı bütün hurda türlerinin alımında geçerlidir.

 • Avcılar hurda demir kg fiyatları,
 • Avcılar hurda bakır kg fiyatları,
 • Avcılar hurda sarı kg fiyatları,
 • Avcılar hurda alüminyum kg fiyatları,
 • Avcılar hurda kurşun kg fiyatları,
 • Avcılar hurda çinko kg fiyatları,
 • Avcılar hurda paslanmaz kg fiyatları,
 • Avcılar hurda bronz kg fiyatları,
 • Avcılar hurda pimapen kg fiyatları,
 • Avcılar hurda beyaz kağıt kg fiyatları,
 • Avcılar hurda zamak kg fiyatları,

Avcılar güncel hurda fiyatları için direkt olarak firmamızdan bilgi almanız sizin için daha iyi olacaktır. Çünkü firmamız, piyasanın en güncel fiyatları üzerinden hurda alımı gerçekleştirmektedir. Değerinden ve değerinin üstünden hurda alımları yapan firmamız, uzman ekibiyle size en iyi hizmeti sağlamaktadır.  

Avcılar Hurda Demir Kg  Fiyatları

Avcılar hurdacı firması hürmetsan metal hurda profil, hurda yangın merdiveni,hurda asma tavan demiri, hurda kalorifer kazanı, petek ve benzeri hurdaları alım yapmaktadır. Avcılar hurdacı firması olan hürmetsan metal içeriğinde demir olan akla gelebilecek her nevi hurdayı adresinizden gelip almaktadır. Demir, endüstri sektöründe istisnasız kullanılan bir metaldir. Dolayısıyla her üründe demir kullanımına rastlamak mümkündür.

Hürmetsan Metal, içeriğinde demir bulunan bütün hurdaları almakla görevlidir. Avcılar hurdacı firması olarak Hürmetsan Metal’in sunduğu hurda demir fiyatları da oldukça avantajlıdır.Öncelikle her hurda demir türü, farklı alım fiyatlarına sahiptir. Çünkü bu hurda demirlerin talep edilmesi ve özellikleri birbirinden farklıdır. Firmamız, Avcılar hurda demir alım fiyatları belirlenmeden önce piyasayı analiz etmektedir. Bununla birlikte en doğru fiyatlardan hurda demir alımı yapılmaktadır.

 • Avcılar DKP hurda demir kg fiyatları,
 • Avcılar bonus hurda demir kg fiyatları,
 • Avcılar ekstra hurda demir kg fiyatları,
 • Avcılar karışık hurda kg fiyatları,
 • Avcılar inşaat yıkım hurdası kg fiyatları,
 • Avcılar ağır tonajlı makine hurdası kilo fiyatları,

Hurda demir fiyatı en yüksek olan Avcılar hurda demir alan firma, Hürmetsan Metal’dir. Yukarıdaki hurda demir türlerinin yanı sıra, alımını yaptığımız başka hurda demirler de bulunmaktadır. Başta da belirttiğimiz gibi içeriğinde demir bulunan bütün hurdalar, firmamızın alabileceği hurdalardır. Avcılar güncel hurda demir fiyatları için yüksek kg fiyatları arayanlar, zaman kaybetmeden firmamızı tercih etmelidir. Çünkü en güncel ve en yüksek fiyatlar Hürmetsan Metal tarafından sunulmaktadır.

Avcılar’da  Hurda Demir Alan Yerler

Avcılar’da hurda demir alan yerler arasında hurdacı firmamız Hürmetsan metal en yüksek hurda demir kg fiyatı vermektedir.Avcılar hurdacı firmamız bu civarda demir hurdası alan hurdacı firmasıdır. Her nevi hurda demirleri Avcılar’da adresten alım yapıyoruz.Avcılar’da hurda demir alan firmalar arasında en yüksek kg fiyatları sunan sektörün öncü firmaları arasındayız. Avcılar hurdacı firması hürmetsan metal bu civarda hurda alan yerler arasında en iyi hurdacı firmasıdır.

Avcılar’da hurda inşaat demiri,hurda iskele,hurda kalıp,hurda makine,hurda direk,hurda asansör,hurda profil,hurda sac ve benzeri hurda demir alımı yapıyoruz. Hurda demir alan Avcılar hurdacı firması hürmetsan metal her türden demir hurdaları alanında uzman işçileri ile adresten tartım yaparak yüksek kg ücretinden almaktadır. Avcılar hurda demir alım satım işleriniz için firmamızla iletişime geçerek yüksek fiyat avantajımızdan yararlanabilirsiniz.

Avcılar hurdacı firmamız makine hurdası alımı da yapmaktadır. Hurda makinelerde oldukça fazla demir ve benzeri metaller bulunmaktadır.Geridönüşüm için oldukça çok elverişli olan makine hurdası Avcılar’da alım yaptığımız hurdalar arsındadır. Hurda makine satmak için Avcılar’da makine hurdası alan hurdacılar mı arıyorsunuz.Hürmetsan metal Avcılar’da hurda enjeksiyon makinesi,hurda matbaa baskı makinesi,hurda tekstil makinesi  ve benzeri makineleri alım yapmaktadır.

Avcılar’da alım yaptığımız bir başka makine türleride hurda cnc makine,hurda torna makinası,hurda imalat makinaları,hurda kırıcı makinası,hurda taş ocağı makinesi,hurda karıştırıcı makinalar yer almaktadır. Her makinanın ağırlık ve maden oranları farklı olduğu için Avcılar hurdacı firmamız tarafından ayrı ayrı kg fiyatları verilmektedir.Hurda makinalar üzerinde yer alan hurda kablo,hurda paslanmaz,hurda sarı,hurda elektronik motor gibi malzemelerin durumuna göre fiyatlar değişmektedir.

Avcılar Hurdacı Hurda Soğutucu Grubu Alan Hurdacı Firmasıyız

Avcılar hurdacı firmanız olarak her nevi hurda soğutucu grubu alımı yapıyoruz. Soğutucu gruplarında genel olarak hurda bakır,hurda kablo,hurda bakırlı petek,hurda sarı metalleri bolca bulunmaktadır.Avcılar’da hurda soğutma grubu alan hurdacı firmanız olarak bu hurdaları piyasanın%20 daha fazla üstünde ücret ödeyip alıyoruz. Avcılar hurdacı firmamız hurda chiller grubu,hurda klima,hurda klima dış ünütesi,soğuk hava depoları,hurda soğuk hava evaporatörleri gibi soğutucu sistemlerinin hurdasını yüksek kilogram fiyatından alım yapmaktadır.

Avcılar’da Hurda Sarı Alımı Yapan Firmalar

Avcılar’da hurda sarı alımı yapmak dolaylı yoldan bir çok sektöre hammadde sağlamak anlamına gelmektedir.Avcılar’da sizlerden alınan hurda sarılar, tarafımızca geri dönüşüme gönderilmekte ve yeniden kullanılabilir hammaddeler oluşturulmaktadır. Bu hammaddeler de sektörlere kazandırılarak hammadde tasarrufunun sağlanabilmesi kolaylaşmaktadır.

Hürmetsan Metal, Avcılar hurda sarı alımı için tercih edebileceğiniz en avantajlı firmadır. Bunun nedeni ise firmamızın bulunabilecek en yüksek hurda sarı fiyatlarına sahip olmasıdır. Her zaman belirttiğimiz gibi bu avantajımız bütün hurdalar için geçerlidir. Avcılar hurda sarı fiyatları, detaylı analizler sonucunda belirlenmektedir. Amacımız, en doğru fiyatlardan Avcılar’da hurda sarı satışı yapmanızı sağlamaktır. Bundan dolayı firmamızın her hizmeti titizlikle tamamlanmakta ve memnuniyetiniz sağlanmaktadır. 

Avcılar kızıl sarı hurdası,sarı hurda araiş MS-70, sarı hurda araiş MS-64, sarı hurda çubuk ucu parça, sarı hurda kırkambar vana musluk, hurda su saati, sarı hurda radyatör, hurda fosfor bronz araiş en çok alımı yapılan hurda sarı türleri arasındadır. Avcılar hurdacı firmamız, eksiksiz olarak bu hurda türlerini alarak sizlere hurda sarı kg fiyatı olarak yüksek fiyatlar sunmaktadır.

Hurda sarı alan Avcılar hurdacılar arasında güncel hurda sarı fiyatı sunan hürmetsan metal daima en yüksek fiyattan sarı hurdası almaktadır. Toplu ve tonajlı sarı hurdalar için daha fazla kg fiyatlandırması yapıyoruz. Avcılar’da hurda sarı satmak için firmamızla iletişime geçerek elinizdeki sarı hurdaların çeşidine göre piyasanın  en yüksek fiyatını firmamızdan alabilirsiniz.

 • Avcılar Hurda Kızıl Sarı Alımı,
 • Avcılar Hurda Kızıl Sarı Talaş Alımı,
 • Avcılar Hurda Pirinç Sarı Alımı,
 • Avcılar Hurda Su Saati Alımı,
 • Avcılar Hurda Çubuk Sarı Alımı,
 • Avcılar Hurda Sarı Batarya Musluk Vana Alımı,
 • Avcılar Hurda Sarı Talaş Alımı,
 • Avcılar Hurda Sarı Dişli Alımı,
 • Avcılar Hurda Karışık Sarı Alımı,

Avcılar hurdacı firmamız tarafından her nevi sarı hurdası alınmaktadır. Avcılar hurdacı firmamız hurda sarı ve sarı talaşı için sizlere yüksek kg fiyatı sunmakta olup en kısa sürede alım işlemi yapmaktadır. Her çeşit sarı hurdalar Avcılar’da tüm semtlerden adresinizden tartım yapılarak yüksek kilo fiyatından alınmakta olup nakit ödemesi anında tarafınıza ödenmektedir.

Avcılar Hurda Sarı Kilogram Fiyatı

Avcılar hurda sarı kilogram fiyatı satmak istediğiniz sarı hurdasının çeşidine göre değişmektedir.Hurda sarının fiyatları hakkında bir çok müşterilerimiz net olarak bilgi sahibi değildirler. Avcılar hurdacı firmamız hürmetsan metal elinizdeki satmanız gereken hurda sarılar için sizlere en doğru bilgiyi sunmaktadır. Hurda kızıl sarı Avcılar’da en yüksek fiyata alım yaptığımız hurda sarı çeşididir.Hurda kızıl sarı içerisindeki bakır oranının diğer sarılara göre daha fazla olmasından dolayı kızılımsı renktedir.Bakır oranı fazla olan kızıl sarı hurda olarak diğer sarı türlerinden her zaman daha yüksek kg fiyatından Avcılar’da firmamız tarafından alınmaktadır. Hurda sarılar yüksekten aşşağı genelde şu şekilde fiyatlandırılmaktadır.

 • Avcılar hurda kızıl sarı fiyatları,
 • Avcılar hurda çubuk sarı fiyatları,
 • Avcılar hurda karışık sarı fiyatı,
 • Avcılar hurda sarı talaşı fiyatı,

Avcılar Güncel Hurda Bakır Fiyatları

Bakır, çok yönlü bir metaldir. Her alanda kullanılabilen bakır, özellikle alaşım yapımında kullanılmaktadır. Çok değerli alaşımların birçoğunda bakırın kullanıldığı görülmektedir. Bakırın bu özellikleri, Avcılar güncel hurda bakır fiyat listesini de önemli ölçüde etkilemiştir. Çünkü hurda bakır, en değerli hurda türleri arasındadır.

Avcılar hurda bakır alımı için sıkça tercih edilen firmamız, fiyat konusunda size çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Aslında fiyat avantajımız, alımı yapılan bütün hurda çeşitleri için geçerlidir. Bütün hurdalar güncel fiyat üzerinden alınmaktadır. Avcılar’da Bakır hurdası alım fiyatları, alımı yapılan türe göre değişmektedir. Dolayısıyla;

 • Avcılar soyma bakır hurdası fiyatı,
 • Avcılar hurda yanık bakır kg fiyatı,
 • Avcılar lama bakır hurdası fiyatı,
 • Avcılar kırkambar bakır hurdası fiyatı,
 • Avcılar hurda karışık bakır kg fiyatı,
 • Avcılar TTR bakır hurdası fiyatı,
 • Avcılar bakır talaş hurdası fiyatı,   

Hurda bakır fiyatı çeşidine göre farklı seviyelerde olmaktadır. Avcılar hurda bakır kg fiyatı ile adından sıkça söz ettiren firmamız, tonajlı alımlar da yapabilmektedir. Kısacası Avcılar hurdacı firmamız için alınacak olan hurdanın miktarının bir önemi bulunmamaktadır. Avcılar tonajlı hurda bakır alımı yapabilen firmamız, kilogramlı alımlar da yapabilmektedir. Bu konuda müşterilerimize herhangi bir sıkıntı yaşatılmamaktadır.

Hizmet anlayışımızdaki bu kaliteyle beraber, müşteri memnuniyetimizin ciddi seviyelerde olduğu da unutulmamalıdır.  Avcılar’da hurda bakır alımı yapan hürmetsan metal yüksek fiyat teklifi ile Avcılar’da en çok tercih edilen hurdacı firmasıdır. Bakır hurdalar adresinizden firmamız tarafından alınmakta olup yerinde nakit ödemesi yapılmaktadır. Her nevi bakır hurdası alan Hürmetsan metal tonajlı hurda bakırlar için daha fazla kilogram fiyatı vermektedir.

Avcılar hurda soyma bakır kg fiyatı en yüksek olan bakır çeşididir. Avcılar’da alınan hurda kırkambar bakır türleri klima borusu,yanık bakır,sac bakır,içten şaseli bakır teller,kalay kaplama bakır gibi türlerdir. Kırkambar bakır piyasada daima soyma bakır fiyatının altında bir fiyata sahiptir. Hürmetsan metal  iki farklı bakır hurda çeşidi için piyasanın%20 daha fazla üstünde kg fiyatı vermektedir.

Avcılar’da Hurda Kurşun Alan Avcılar Hurdacılar

Kurşun, kullanım ömrü uzun olan çoğu üründe kullanılabilmektedir. Kolay şekil alması sebebiyle özellikle; inşaat sektöründe, boru üretiminde, silah sanayisinde, endüstriyel üretim alanlarında kullanılmaktadır. Bu da hurda kurşunu geri dönüştürülmesi önemli olan bir hurda yapmaktadır.

Hürmetsan Metal, Avcılar hurda kurşun alımı ile birlikte geri dönüşüme ciddi katkılar vermektedir. Adresinize gelinerek alınan hurda kurşunlar, zaman kaybetmeden tartılmaktadır. Tartım ardından hurda satışı sonucundaki ödemeniz yapılmaktadır. Firmamızın dikkat çektiği bir diğer konu ödeme sistemidir.

Hürmetsan Metal, Avcılar hurdacı olarak uzun zamandan beri nakit ödeme kolaylığına sahiptir. Birlikte çalıştığımız çoğu müşterimiz de nakit ödeme seçeneğini tercih etmektedir. Özellikle bu dönemlerde nakit ödeme alabilme çok önemli bir konudur. Firmamız, yine müşterilerini düşünerek Avcılar hurda alımında nakit ödeme sistemini hayata geçirmiştir.

Avcılar güncel hurda kurşun fiyatları, hurda levha kurşun,hurda boru kurşun,hurda ağ kurşunu,hurda saçma kurşun,hurda duvar içi yalıtım kurşun, hurda çatı minare söküm kurşun türleri için farklı seviyelerdedir. Avcılar’da alınan bütün hurda kurşun türleri piyasanın en yüksek kg fiyatlarından alınmaktadır. Avcılar civarıda hizmet veren hurdacı firmamızdaki kadar yüksek fiyatlarla karşılaşmanız maalesef olanaksızdır. Bundan dolayı Avcılar en iyi hurdacı firması olarak Hürmetsan Metal gösterilmektedir.  

 • Avcılar hurda levha kurşun alımı
 • Avcılar hurda cami minare söküm kurşunu alımı
 • Avcılar hurda boru kurşun alımı

Avcılar Size En Yakın Hurdacı

Avcılar hurda alımı yapan firmamız, bölgedeki her yerde hızlı alımlar gerçekleştirmektedir. Bu da herkese en yakın hurdacı firması olmamızla ilgilidir. Hürmetsan metal Avcılar’da hurda alımında alanında uzman çalışanlara sahiptir. Böylelikle Avcılar’da anında hurda alımları firmamız tarafından yapılmaktadır. Avcılar en yakın hurdacı firması olmamız, tercih edilme oranımızı da olumlu anlamda etkilemiştir. Kaliteli hizmet arayanlar firmamıza yönelmiş ve hurda satışından daha yüksek gelirler elde etmiştir.

Avcılar hurdacı anında hurda alımı yapmamızın yanında yapılan alımların hepsi adresinizden gerçekleştirilmektedir. Adresinize gelerek yapılan alımlar sonucunda nakit ödeme de daha kolay yapılmaktadır. Hürmetsan Metal, müşteri memnuniyeti adına her şeyi düşünmüş bir firma olarak hizmetlerini ve avantajlarını isteğe göre düzenlemiştir.

Böylelikle bütün hizmetlerimiz müşterilerimize uygun hâle getirilmiştir. Avcılar size en yakın hurdacı firmasını arıyorsanız, firmamıza danışmanızda yarar vardır. Böylelikle hızlı hurda alım işlemlerini anında başlatmanız mümkündür.

Avcılar Hurdacı Yüksek Fiyattan Hurda Çinko Alımı

Çinko, otomotiv sektöründen alaşım üretimine kadar çoğu alanda kullanılmaktadır. Firmamız, hurda çinko alımı işlerini önemsemektedir. Her miktardan hurda çinkoyu alabilen Hürmetsan, hurda çinko türünde de ayrım yapmamaktadır. Her türden ve her miktardan hurda çinko, tarafımızca alınmakta ve geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Yüksek fiyattan hurda çinko alımı için seçilebilecek firmalar bellidir. Bu firmalar arasındaki en yüksek fiyat da Hürmetsan Metal firmamızda bulunmaktadır.

Hurda alımları kapsamında bilmeniz gereken bütün bilgiler sizlere aktarılmaktadır. Böylelikle tamamen şeffaf bir hizmet anlayışı oluşmaktadır. Avcılar hurda çinko alımı sonrasında hemen tartım işlerine geçilmektedir. Tartım, firmamızın en titiz olduğu konular arasındadır. Hassas kantarlar yardımıyla tartılan hurdalarınız, fiyatlandırılmakta ve bu fiyatlar sizlere bildirilmektedir.

Avcılar güncel hurda fiyatı olarak en avantajlı fiyatlar Hürmetsan bünyesindedir.Hurda çatı çinkosu ve hurda çinko levha türleri istisnasız olarak yüksek fiyattan alınmaktadır. Ek olarak firmamız, Avcılar tonajlı hurda çinko alımı için sizlere normal fiyatlardan daha yüksek fiyatlar sunmaktadır. 

 • Avcılar hurda levha çinko alımı
 • Avcılar hurda çatı çinkosu alımı

Avcılar Hurda Paslanmaz Alımı

Avcılar hurdacı firması hürmetsan metal 304 kalite hurda paslanmaz, 316 kalite hurda paslanmaz, 430 kalite hurda paslanmaz ve benzeri türlerini Avcılar’da alım yapmaktadır. Avcılar’da hurda paslanmaz alan hurdacı arayanlar hemen firmamız ile iletişime geçerek en iyi ücrete hurda pazlanmaz satışı yapabilirler. Hürmetsan, yüksek fiyatlı Avcılar hurda paslanmaz alımları ile bilinmektedir. Fiyat avantajlarımız, hurda paslanmazın bütün türleri için geçerlidir. Firmamız tonajlı hurda alımlarına önem veren bir firmadır.

Bununla birlikte Avcılar tonajlı hurda paslanmaz alımı, firmamız tarafından sorunsuz bir şekilde yapılabilmektedir. Hürmetsan Metal, yalnızca tonajlı alımlar yapmamaktadır. Bunun yanı sıra, az miktarlardaki hurdalar da firmamız tarafından alınabilmektedir. Çünkü firmamız, kurulduğu günden beri her kesime hitap etmeyi amaçlamıştır. Nitekim bu amaca ulaşan firmamız, miktar ayrımı yapmadığı gibi hurda türü ayrımı da yapmamaktadır.

Avcılar tonajlı hurda krom alımı, ekstra olarak yüksek fiyatlardan yapılmaktadır. Hürmetsan metal firmamız özellikle toplu alımlara önem vermekte olup tonaj fiyatları için daha yüksek kg fiyatları belirlemiştir. Avcılar’da hurda paslanmaz 310 kalite, 316 kalite,304 kalite, 430 kalite, 201 kalite,202 kalite paslanmaz hurdaları yüksek ücrete alıyoruz.

 • Avcılar hurda paslanmaz 304 krom alımı,
 • Avcılar hurda paslanmaz 304 krom talaşı alımı,
 • Avcılar hurda paslanmaz 316 krom alımı,
 • Avcılar hurda paslanmaz 316 krom taşı alımı,
 • Avcılar hurda paslanmaz 310 krom alımı,
 • Avcılar hurda paslanmaz 310 krom talaşı alımı,
 • Avcılar hurda paslanmaz 201 krom alımı,
 • Avcılar hurda paslanmaz 202 krom alımı,

Tonajlı şekilde gerçekleştirildiği gibi, fiyat konusunda da müşterilerimizin beklentileri karşılanmaktadır. En yüksek Avcılar güncel hurda paslanmaz fiyatları için firmamızın tercih edilmesi memnuniyetiniz için önemlidir. Çünkü tarafımızca belirlenen fiyatlar, yalnızca Avcılar olarak değil sektörün en avantajlı fiyatlarıdır. 

Avcılar Hurda Alüminyum KG Fiyatı

Geri dönüşüm için hurda alüminyumun önemi çok büyüktür. Firmamız Avcılar’da her bölgeden hurda alüminyumun alımını yapmaktadır. Kendi araçlarımız yardımıyla yapılan alımlar, tamamen uzmanlık çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Uzman çalışanlarımız, Avcılar hurda alüminyum alımı işlerini kısa süre içerisinde tamamlamaktadır.

Alımını yaptığımız onlarca tür hurda alüminyum vardır. Bu türler; hurda alüminyum tel, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum bakırlı petek olarak sıralanabilir. Bu türlerin hurda alüminyum kg fiyatları da oldukça avantajlıdır. Avcılar hurdacı firmamız, fiyat konusunda size büyük avantaj sağlayarak gelirinizi büyük ölçüde arttırmaktadır.

Avcılar’da yüksek ücretten hurda alüminyum alımlarının adresi Hürmetsan Metal’dir. Avcılar anında hurda alımı ile ödemeleriniz de hızlı şekilde yapılmaktadır. Hurda alüminyumlarını satmak ve anında ödeme almak isteyenler, Avcılar hurda alüminyum satışı için firmamızı tercih etmelidir. Avcılar’da hurda alüminyum alan hürmetsan metal hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum talaşı, hurda panel alüminyum, hurda alüminyum piston,hurda alüminyum havai hat ve benzeri alüminyum hurdaları alım yapmaktadır.

 • Avcılar hurda karışık alüminyum alımı
 • Avcılar hurda sert alüminyum alımı
 • Avcılar hurda alüminyum jant alımı
 • Avcılar alüminyum hurda kalıp alımı
 • Avcılar hurda alüminyum profil alımı
 • Avcılar hurda alüminyum kapı pencere alımı
 • Avcılar hurda alüminyum bakırlı petek alımı
 • Avcılar hurda alüminyum ofset matbaa alımı
 • Avcılar hurda alüminyum tel alımı
 • Avcılar hurda çatı alüminyum alımı

Hürmetsan metal Avcılar hurdacı firmanız olarak her nevi alüminyum hurdaları güncel fiyattan adresinizden gelip almaktadır. Avcılar’da hurda alüminyum alan hurdacı firması arayışında olanlar hemen firmamız ile iletişime geçerek ellerindeki hurda alüminyumların çeşidine göre en yüksek ücreti firmamızdan talep edebilirler. Avcılar hurdacı firmanız güncel hurda alüminyum alım fiyatlarını her an güncellemekte olup değerinden satış yapmanızı sağlamaktadır.

Avcılar Hurda Zamak Alan Hürmetsan Metal

Önemli bir alaşım olan zamak, hurda olarak da değerlidir. Hürmetsan, zamak hurdası alımları yaparak hammadde alaşım tasarrufu sağlamaktadır. Geri dönüşüm, özellikle Türkiye gibi üretimin önemsendiği ülkeler için önemli bir konudur. Dolayısıyla firmamız tarafından her nevi hurda alımı yapılabilmektedir. Bu hurdalardan biri de hurda zamaktır.

Bölge içerisindeki alımlar her zaman değerinden ve değerinin üstünden fiyatlarla yapılmaktadır. Avcılar hurda zamak fiyatları da yüksek fiyat anlayışıyla Hürmetsan tarafından belirlenmektedir. Hurda zamak olarak bilinen, hurda zamak imalat ve hurda antimon türleri bulunmaktadır.

Avcılar hurda alım firması olarak firmamız, iki hurda zamak türünü de başarıyla almaktadır. Zaman kaybetmenizin engellenmesi adına olabilecek en hızlı şekilde alımlar gerçekleştirilmektedir. Avcılar en hızlı hurda alımı hizmetinin başlatılması adına firmamız bir telefon kadar uzağınızdadır.

 • Avcılar hurdacı hurda zamak alımı,
 • Avcılar hurdacı zamak hurdası fiyatı,

Avcılar Hurda Kablo kilogram Fiyatı

Avcılar hurdacı firmanız olarak her nevi hurda kabloları yüksek fiyat garantisiyle alıyoruz. Avcılar hurdacı firmanız hürmetsan metal bütün hurda kablo çeşitleri için piyasanın en yüksek kg ücretini ödemektedir. Hurda kablolar içeriğinde bakır olması dolayısıyla en değerli hurda çeşidi olarak bilinmektedir. Bütün teknolojik ürünlerin içeriğinde kablo kullanımına rastlamak mümkündür.

Dolayısıyla Avcılar hurda kablo alımları, özellikle teknoloji sektörü açısından önemlidir. Bilinen birçok hurda kablo türü bulunmaktadır. Bu hurda kablo türlerinin fiyatları, birbirinden bağımsız olarak değişmektedir.Piyasa standartları baz alınarak belirlenen Avcılar hurda kablo alım fiyatları, hurdacıdan hurdacıya değişmektedir.

En büyük önceliğiniz ise hurda kablo alımı için yüksek fiyat sağlayabilen firmalarla çalışmanız olmalıdır. Bu şartlara uyan firmaların başında da Avcılar hurda kablo alan hurdacı firmamız hürmetsan metal gelmektedir. Hürmetsan metal bütün hurda kablo çeşitlerini Avcılar’da en iyi ücrete alan hurdacı firmasıdır.

 • Avcılar hurda karışık kablo alımı,
 • Avcılar hurda antigron kablo alımı,
 • Avcılar hurda tek damar kalın iç tesisat kablosu alımı,
 • Avcılar hurda yer altı enerji kablosu alımı,
 • Avcılar’da TTR hurda kablo alan hurdacı,
 • Avcılar’da hurda çelik zırhlı kablo alan hurdacı,
 • Avcılar hurda fare yemez kablo alımı,

İçin tercih edebileceğiniz en iyi Avcılar hurdacı firmasıdır. Kg ve tonaj bazında fiyatlandırmalara sahip olan firmamız, fiyat konusunda da sizlere belli başlı avantajlar sağlamaktadır. Avcılar hurda kablo kg fiyatı olarak en yüksek fiyatlara sahip olan firmamız, bu avantajı tonaj fiyatlarında da geçerli tutmuştur. Bu durumda yüksek gelir elde etmeniz için yalnızca tonajlı satış yapmanıza gerek yoktur.

Firmamızı tercih ettiğiniz her durumda, hurda kablo satışlarınızdan ciddi gelir elde etmeniz kesindir.  Avcılar hurda kablo alımı yapan firmalar arasında hürmetsan metal hurdacılık kablo hurdalarınız için size en yüksek fiyattan nakit ödeme yapmaktadır.

Avcılar Hurdacı Hürmetsan Metal Hurda Kablo Kırım ve Ayrıştırma Hizmetleri

Hurda kablolar kendi tesisimizde son teknolojik makineler sayesinde bakırın plastikten ayrıştılma işlemi yapılmaktadır. Hürmetsan metal hurdacılık firmamız tarafından piyasadan toplanan kablolar kendi kablo kırım ve ayrıştırma tesisimizde pilastiğin bakırdan ayrıştırılması yapılmaktadır.

Hurda kablo kırımı yapan hurdacı firmanız olarak bu sayede piyasanın en yüksek hurda kablo fiyatını sizlere sunuyoruz.Elinizdeki satmanız gereken hurda kablonun bakır oranı hakkında bilgi almak için firmamızı dilediğiniz gün ve saat içinde arayıp bilgi alabilirsiniz. Hurda kablo analizi ve yüzdelik bakır oranı hakkında firmamıza whatsaptan  resim atarak anında bilgi alabilirsiniz.

Satmanız gereken hurda kablonun %…. oranda bakır verdiği firmamız tarfından net olarak belirlenmekte olup anında kg fiyatlandırılması yapılmaktadır. Örneğin elinizdeki hurda kablonun analiz sonucu %89 oranında bakır vermesi durumunda; 89 çarpı ….. bakır fiyatı eşittir çıkan sonucun tekrar 100’e bölünmesi halinde çıkan rakam elinizdeki kablonun soyulmamış halinin net 1kg fiyatıdır. Her çeşit hurda kablonun yüzdelik bakır oranı diğer çeşide göre farlılık göstermektedir.

Hürmetsan metal hurda kablo piyasasında senelerin vermiş olduğu tecrube ile bir çok kablo çeşidinin hangi oranlarda bakır verdiğini gözlemleyerek anlamaktadır. Firmamız hurda kablo sektöründe yılların vermiş olduğu tecrube ile bakır telleri kaplayan plastik çeşidinin ağırlık oranlarını dahi en iyi şekilde hesaplamaktadır. Buna bir örnek vermek gerekir ise…

 • Bakır 6’lık tel kablo ( dış kısmı pvc plastik kablama ); Net: 1.000 kg = 1 ton
 • Bakır 6’lık tel kablo ( dış kısmı avrupa plastik kaplama ); Net: 1.000 kg = 1 ton

Yukarıdaki hurda kabloların iç kısmındaki bakır teller aynı kalınlıkta olmasına rağmen;

 Dış kablamasıyla beraber aynı kilolarda olan iki tür kablolar arasında avrupa plastikten kaplama kablonun bakır kg oranı diğerinden daha fazladır. Sizlerde elinizdeki hurda kablonun en iyi ücrete satışını yapmak için firmamızla doğrudan iletişime geçebilir ve en iyi hurda kablo teklifimizi alabilirsiniz.

Avcılar Hurda Beyaz Kağıt Alan Hurdacı Firması

Avcılar içerisindeki hizmetlerine devam eden firmamız, hurda beyaz kağıt alımları ile hizmetlerini sürdürmektedir. Beyaz kağıt, geri dönüşüm için önemli bir yere sahiptir. Bilindiği gibi kağıt, ağaçların kesilmesiyle elde edilmektedir. Bunun önlenebilmesi adına da beyaz kağıt geri dönüşümü son derece önemlidir. Hürmetsan Metal, her türlü hurdanın geri dönüşümüne önem vermektedir. Bu durumda akla gelebilecek her türden beyaz kağıt hurdası, Avcılar hurdacı firmamız tarafından alınmaktadır.

Güncel hurda kağıt fiyatları için firmamızın belirlemiş olduğu taban ve tavan fiyatlar bulunmaktadır. Taban fiyatlarımız bile piyasa standartlarının üstünde bir fiyattadır. Bu durumda fiyatlarımız konusunda her müşterimiz firmamızdan memnundur. Hurda arşiv kağıt, hurda okul kitabı, hurda a4 fotokopi kağıdı gibi kağıt hurdaları Hürmetsan tarafından alınmaktadır. Avcılar hurda kağıt kg fiyatı olarak bu türlerin en avantajlı alım fiyatları, firmamızda mevcuttur. Dolayısıyla iyi hizmeti uzakta aramanıza gerek yoktur. 

 • Avcılar hurda okul kitabı alımı,
 • Avcılar hurda kağıt imhası yapan firmalar,
 • Avcılar hurda arşiv imha geridönüşüm,
 • Avcılar hurda arşiv kağıtları alan firmalar,
 • Avcılar hurda A4 kağıdı kg fiyatı,
 • Avcılar’da hurda kağıtın kilosu ne kadar,

Avcılar hurdacı firmamız Avcılar’da okullardan toplu olarak ders kitabı, arşiv, sınav kağıtları gibi toplu ve yüksek kilolarda olan kağıt hurdaları alım yapmaktadır. Avcılar hurdacı firmamızı sadece tonajlı alımlar için tercih edebilirsiniz. Avcılar hurdacı firmamız Hürmetsan metal Avcılar’da hurda arşiv imha,hurda dosya imha,hurda evrak imhası ve benzeri kağıt imha ve geridönüşüm işlerinizi yapmaktadır. Avcılar hurdacı firmamızı arayıp satmak istediğiniz hurda kağıtların kg fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Avcılar’da Her Mahalleden Hurda Alımı Yapıyoruz

Hürmetsan Metal’in en büyük özelliği müşteri dostu olmasıdır. Müşteri memnuniyetimizdeki yükseklik, sektörün en iyi firmalarından olduğumuzu göstermektedir. Adresten hurda alımı  uzun süreden beri firmamızda sunulan bir avantajdır. Avcılar hurdacı firmamızı tercih eden herkes, bu avantajlarımızdan sorunsuz şekilde yararlanabilmektedir.

Her türlü hurda alımı adresinizden yapabilen Avcılar hurdacı firmamız, kendi araçlarıyla alım işlerini gerçekleştirmektedir. Uzman kadromuz, alım işlerinde bir sıkıntı yaşanması riskini sıfıra indirmektedir. Böylelikle müşterilerimiz de hizmetlerimiz sonucunda mağdur durumda olmamaktadır.

Avcılar tonajlı hurda alımları da adresinizden yapılabilmektedir. Yerinden hurda alımı için her hangi bir kg veya tonaj sınırlaması bulunmamaktadır. Herkesin iyi hizmetlerden yararlanmasını hedefleyen firmamız, hiçbir avantajına bir kısıtlama getirmemektedir. Böylelikle herkes, avantajlarımızdan eşit şartlar altında yararlanabilmektedir.  

Avcılar Her Nevi Hurda Alan Hurdacı

Firmamızın en büyük özelliklerinden biri Avcılar her nevi hurda alımı yapabilmesidir. Bu durum, firmamızın hurda türü ayırt etmeden alım yaptığını göstermektedir. Bilindiği gibi bu dönemde avantajlı hurdacılarla çalışmak oldukça önemli bir konudur. Firmamızın tek avantajı da her türden hurda alımı yapması değildir.

Bunun yanı sıra başta da belirttiğimiz gibi; yüksek fiyattan hurda alımı, yerinden hurda alımı, anında hurda alımı gibi avantajlarımız da mevcuttur. Bütün bu avantajların tek bir Avcılar hurdacı firmasında toplanması zor görülecek bir durumdur. Firmamız da bütün avantajları birleştirerek en iyi hizmeti almanızı kolaylaştırmıştır.

Avcılar hurda alımları kapsamında;

 • Avcılar hurdacı hurda demir alımı,
 • Avcılar hurdacı hurda bakır alımı,
 • Avcılar hurdacı hurda alüminyum alımı,
 • Avcılar hurdacı hurda sarı alımı,
 • Avcılar hurdacı hurda paslanmaz alımı,
 • Avcılar hurdacı hurda kablo alımı,
 • Avcılar hurdacı hurda kurşun alımı,
 • Avcılar hurdacı hurda çinko alımı
 • Avcılar hurdacı hurda beyaz kağıt alımı

Gibi bütün hurda türleri firmamız tarafından aynı gün içinde alınmaktadır. Yukarıda saydığımız hurda türlerinin çeşitli alt türleri de bulunmaktadır. Avcılar hurda kg fiyatları kapsamında bu hurda türleri de Hürmetsan tarafından aynı gün içerisinde alınabilme olanağına sahiptir. 

Avcılar Hurdacı Tonajlı Hurda Alımı yapıyoruz

Firmamız tarafından yapılan alımların büyük bir bölümünü tonajlı hurda alımları oluşturmaktadır. Tonajlı alımlar sonucunda geri dönüşüme daha fazla hurda kazandırılmaktadır. Bununla birlikte geri dönüştürülen ürünlerin fazlalaşması amaçlanmaktadır. Bilindiği gibi bütün sektörlerin belirli bir hammadde ihtiyacı vardır.

Bu hammadde ihtiyacının hızlı şekilde kapanabilmesi de Avcılar tonajlı hurda alımı ile mümkündür. Firmamız, yalnızca tonajlı alım yapmamaktadır. Her miktardan hurdanız, firmamıza rahatlıkla satılabilmektedir. Hürmetsan Metal, yalnızca tonajlı alım yapıyoruz diye kimseyi şartlamamaktadır.

Avcılar hurda alım firmamızın bir diğer avantajı, tonajlı alımlar için geçerlidir. Tonajlı alımlarda, daha yüksek hurda fiyatları almanız mümkündür.Yüksek miktarda olan hurdalar için ekstra hurda ücreti ödemekteyiz. Tonajlı ve toplu hurda satmak için firmamızı arayanlar ellerindeki hurdaların yüksek tonajlı olduğu bilgisini vermeleri durumunda yüksek fiyat avantajımızdan yararlanabilirler.

 Avcılar her türden hurda alımı için tercih edebileceğiniz firmamız, hurda fark etmeksizin tonajlı alımlarda bulabileceğiniz en yüksek fiyatları sizlere sunmaktadır. Hürmetsan Metal ile iletişime geçilmesi durumunda, hurda alım işleri anında başlatılmakta ve zaman kaybetmeden ödemeleriniz tamamlanmaktadır. 

Avcılar 2.el Metal Raf Alan Hurdacı Hürmetsan Metal

Hürmetsan Metal, Avcılar’da elinizde bulunan metal rafları alarak bunları en iyi şekilde değerlendirmektedir. Avcılar metal raf alan hurdacı firmamız, bu raflar için sizlere en yüksek fiyatı sunmaktadır. Müşteri memnuniyetimizin yüksek olmasının en büyük destekleyicisi fiyat avantajımızdır. Uzun senelerden beri firmamızda sunulan fiyat avantajı, Avcılar metal raf alımı için de geçerlidir. Bu avantajdan yararlanabilmeniz ise yalnızca Hürmetsan Metal’i tercih etmenizle mümkün olmaktadır.

Avcılar’da deponuzda atıl durumda bulunan veya değiştirmek istediğiniz metal raflar, adresinizden alınmakta ve satış için ekstra bir uğraş sergilemeniz önlenmektedir. Müşteri rahatlığına önem veren Avcılar hurdacı firmamız, her işi alanında uzman olan çalışanlarıyla halletmektedir. Bölge içerisinde alınan metal raflar, araçlarımıza yüklenerek tartıma gönderilmektedir.

Tartım sonrası net belirlenen rafların kilosu daha önce anlaşılan kg fiyatından sizlerin isteği doğrultusunda nakit olarak elden veya istenilen hesaba ücreti ödenmektedir. Avcılar çelik raf alım fiyatı bakımından her durumda yüksek fiyat alacağınızın en büyük garantisi Hürmetsan Metal’dir. Avcılar metal raf alımları için size daha yüksek fiyat sunan başka bir hurdacı bulunmamaktadır.

Hürmetsan metal Avcılar 2.el çelik raf alımı,2.arşiv raf alımı,2.el depo rafı alımı,2.el ağır yük rafı alımı,2.el depo raf sistemleri alımı,2.el yan yana raf sistemleri,çıkma palet raf sistemleri gibi metal rafların alımını yapıyoruz. Avcılar’da raf alan firmalar arasında Hürmetsan metal her tonajdan ve her miktardan rafların alımını yapmaktadır.

Toplu raf alımına önem veren firmamız toptan raflarınız için daha fazla raf ücreti teklifi vermektedir, Yüksek fiyattan raf satışı yapmak için Hürmetsan metal ile günün her saatinde iletişime geçerek kendinize en iyi ücreti firmamızdan alabilirsiniz.

Avcılar’da 2.el Raf Alan Firma Hürmetsan Metal

 • Avcılar Çelik Raf Alımı,
 • Avcılar Mini Yük Raf Alımı,
 • Avcılar ağır Yük Raf Alımı,
 • Avcılar Depo Raf Sistemleri Alımı,
 • Avcılar Metal Arşiv Rafı Alımı,
 • Avcılar Market Raf Alımı,
 • Avcılar Çıkma Raf Alımı,
 • Avcılar 2.el raf alımı,

Gibi hizmetler vermekte olup rafların sökümü, taşınması, yüklenmesi, tartım gibi işlerinizi alanında uzman çalışanları ile yapmaktadır. Avcılar raf alan yerler arasında sizlere en iyi raf fiyatı sunan Hürmetsan metal tüm metal rafları en iyi ücrete adresinizden teslim almaktadır. 2.el raf ve hurda raf satışı için firmamızı tercih edenler en iyi ücrete firmamıza raf satışı gerçekleştirmektedir. Firmamız ek olarak raf hurdası alımı da yapmakta olup tüm raf satış işlerinizi aynı anda tamamlamaktadır.

Avcılar 2.el Çıkma Sandviç Panel Alan Hurdacı

Avcılar bölgesinde ikinci el sandviç panel alımıhizmetlerine sahip olan firmamız, adresinize gelerek çıkma sandviç panellerinizi almaktadır. Firmamız için alınacak çıkma sandviç panellerinizin miktarının önemi yoktur. Çünkü firmamız her miktardan çıkma sandviç panel alabilmektedir.

İsteğiniz doğrultusunda Avcılar toplu çıkma sandviç panel alımı da yapabilen firmamız, miktar konusunda herhangi bir sınırlamaya sahip değildir. Sonuç olarak her miktardan çıkma sandviç panel, firmamızca yüksek fiyattan değerlendirilmektedir.

Çıkma sandviç panel fiyatları, kilogram üzerinden hesaplanabileceği gibi metrekare üzerinden de hesaplanmaktadır. Firmamız her fiyat hesaplamasında yüksek gelir elde etmenizi hedeflemektedir. Çıkma sandviç paneller, kullanım amacına göre farklı türlerde olmaktadır. Bu türlerin fiyatlandırmaları da farklılık göstermektedir.

Avcılar hurdacı firmamız, her çıkma sandviç panel türünü yüksek metrekare fiyatları üzerinden almaktadır. Panelleri yerinden alan firmamız, panel satışı için ekstra çaba göstermenizi de engellemektedir. Bu özelliğimiz, müşterilerimize verdiğimiz önemi yansıtmaktadır.

 • Avcılar Çıkma Çatı Paneli Alımı,
 • Avcılar Çıkma Taş Yünü Panel Alımı,
 • Avcılar Çıkma Alüminyum Sandviç Panel Alımı,
 • Avcılar Çıkma Demir Sac Panel Alımı,
 • Avcılar 2.el Çıkma Panel Fiyatları,
 • Avcılar defolu sandviç panel alan hurdacı,

Çıkma çatı paneli alan Hürmetsan metal söküm ve çatıdan indirme işlerinizi kendi uzman çalışanları ile gerçekleştirmektedir. Çatı paneli sökümü yapan firmalar arasında sizlerde firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Çatı paneli fiyatı panellerin uzunluk ölçüsü miktarı ve kullanılabilirlik durumuna göre değişkenlik gösterebilir.

Hürmetsan metal çıkma sandviç panel alan hurdacı firmanız olarak panellerin durumuna göre piyasanın en yüksek fiyatından panellerinizi nakit olarak alım yapmaktadır. Sizlerde firmamız ile iletişime geçerek en yüksek fiyata 2.el panel satışı yapabilirsiniz. 2.el panel piyasa fiyatları hakkında firmamızı arayıp istediğiniz an fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz.

Avcılar Fabrika Yıkım Sökümü Yapan Hurdacı

Avcılar bölgesinde sunduğumuz hizmetlerin büyük bir çoğunluğunu fabrika yıkım söküm hizmetleri oluşturmaktadır. Bu da Avcılar fabrika yıkım söküm işlerinin ne kadar önemli olduğunu bizlere göstermektedir. Yıkım söküm sonucunda çok sayıda hurda türü oluşmaktadır. Bu hurdalar da eksiksiz olarak firmamız tarafından alınmaktadır. Yıkım söküm konusunda tecrübeli olan Hürmetsan Metal, bu işlem için alanında uzman olan bir ekibe sahiptir. Bununla birlikte yıkım söküm işlerinde asla hataya yer yoktur.

Avcılar yıkım söküm hizmetleri kapsamında birçok fabrikaya hizmet sağlayan firmamız, öncelikle fabrikada gerekli incelemeler gerçekleştirmektedir. Bu incelemelerle beraber yıkım söküm için en doğru proje hazırlanmaktadır. İşini sağlama alan Hürmetsan Metal, hizmet sırasında sorun oluşmasını yüzde yüz şekilde engellemektedir.

Fabrika yıkım söküm işleri sonucunda özellikle endüstriyel malzemeler ön plana çıkmaktadır. Bunun yanı sıra fabrika bünyesinde kullanılan ağır makineler de bulunmaktadır. Firmamız için her zamanki gibi hurda türü ayrımı söz konusu olmamaktadır. Yıkım söküm hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimiz, oluşabilecek bütün hurdalarını bizlere yüksek fiyattan satma avantajına sahiptir. Avcılar hurda alım firmamız, yıkım söküm hurdalarının alımını anında yapmakta ve ödemenizi de anında tarafınıza iletmektedir. 

Avcılar Hurdacılık  Hürmetsan Metal  Hizmetlerimiz
 • Güncel Fiyattan Her Nevi Hurda Alımı,
 • 2.el Çelik Raf Sistemleri Alımı,
 • 2.el Çıkma Sandviç Panel Alımı,
 • Çelik Çatı Sökümü,
 • Çelik Konstrüksiyon Yapıların Sökümü,
 • Fabrika Yıkım Söküm İşleri,
 • Paslanmaz Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı,
 • Otel Malzemeleri Alımı ,Chiller Gurubu,Klimalar,Mutfak ve Restaurant Ekipmanları ve Benzerleri,
 • Çelik Çatı Sistemleri,Çelik Çatı Makası,NPI Demiri,NPU Demiri ve Benzeri Malzemeler,
 • Çıkma Çatı Sacı,Çıkma Trapez Sac,Çıkma Oluklu Sac,Çıkma Galveniz Çatı Sacları Alımı,
 • Komple Bina,Site,Konut Söküm İşleri, 2.el Pimapen Kapı Pencereler ve Benzerlerini Alıyoruz,
 • Depo, Hangar,Prefabrik Yapıların Sökümü ve Söküm Sonucunda Çıkan Malzeme ve Hurdaların Alımını yapıyoruz.
 • Şantiye Sökümü,Şantiye Hurdası,Şantiye Temizliği gibi Hizmetler veriyoruz,
 • Hurda Demir, Sarı, Kablo, Alüminyum, Çinko, Bakır, Paslanmaz, Nikel, Zamak, Bronz, Kurşun, Kağıt, Plastik, Pimapen, Alkopat ve benzeri hurda alımı,
 • Elektronik bakır sargılı motor, Trafo hurdası, Asansör motoru, Dalgıç motoru, Bilgisayar kasası ( toplu ) hurdası, toplu Redüktör hurdası ve benzeri hurda alımı,

Avcılar hurdacı firması olan Hürmetsan metal her nevi hurdaları güncel hurda fiyatından adresinizden tartım yaparak yüksek kg fiyatından alım yapmaktadır. Sizlerde Avcılar’da  yüksek fiyata firmamıza hurda satışı yaparak daha fazla kâr elde edebilirsiniz.

Hemen Ara Fiyat Al